fbpx

Huragan Bodzanów awansował do kolejnej rundy Pucharu Polski. Cztery gole Krzysztofa Zuchory

Huragan Bodzanów po bardzo dobrej grze pokonał Lwówiankę Lwówek 7:2 i uzyskał awans do kolejnej rundy Pucharu Polski na szczeblu MZPN Delegatura Płock.

Huragan zagrał bardzo dobre spotkanie, podobnie jak w kilku ostatnich sparingach. Na podkreślenie zasługuje bardzo dobra forma dwójki napastników, Krzysztofa Zuchory i Norberta Skrzyńskiego.

Para atakujących Huraganu (nazwa zobowiązuje) siała prawdziwe spustoszenie w szeregach rywali. Zuchora zdobył cztery bramki i zanotował asystę. Natomiast Skrzyński strzelił gola i trzykrotnie zaliczył ostatnie podanie przy bramkach… Zuchory.

Przedstawiciele Huraganu podkreślają w relacji, że forma zespołu napawa optymizmem przed nadchodzącym sezonem płockiej B-klasy.

Więcej zdjęć ze spotkania TUTAJ.

Lwówianka Lwówek – Huragan Bodzanów 2:7 (1:4)

Bramki: Tomasz Bedyk 21′, Łukasz Ziółkowski 75′ (rz.k.) – Krzysztof Zuchora 16′, 25′, 41′ (as. Skrzyński x3), 83′ (as. Ciarkowski), Norbert Skrzyński 45′ (as. Bauman. P), Bogusław Bauman 76′ (as. Zuchora K.), 89′ (dobitka rz.k.)

W następnej rundzie PP zespół z Bodzanowa zmierzy się na własnym boisku z A-klasowym Szopenem Sanniki. Początek meczu w sobotę 1 sierpnia o godzinie 17.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “Huragan Bodzanów awansował do kolejnej rundy Pucharu Polski. Cztery gole Krzysztofa Zuchory”

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.