Władze Jagiellonii Białystok szukają nowego szkoleniowca. Iwajło Petew na wylocie

Jagiellonia Białystok szuka następcy Iwajło Petewa. Dobrze poinformowani uważają, że klamka zapadła i Bułgar nie ma już przyszłości w stolicy Podlasia – pisze Piotr Wołosik na łamach „Przeglądu Sportowego”.

Jagiellonia Białystok pod wodzą Iwajło Petewa nie zachwycała, mówiąc delikatnie, czego efektem było dopiero ósme miejsce w ligowej tabeli.

Drużyna Petewa, zatrudnionego ubiegłej zimy, zakończyła sezon na ostatnim miejscu w grupie mistrzowskiej. Miejsce jak miejsce, ale ze stylu, który prezentowała Duma Podlasia, dumny nikt nie był – ani kibice, ani właściciele klubu. W przygniatającej większości spotkań Jagiellonia prowadzona przez Bułgara prezentowała toporny futbol, a 45-latek sprawiał wrażenie, jakby fachu jeszcze się uczył, choćby wzmacniając obronę, kiedy jego zespół przegrywał – pisze Piotr Wołosik.

Dziennikarz „PS”, doskonale zorientowany w sytuacji białostockiego zespołu, informuje o tym, że włodarze „Jagi” już kontaktowali się z potencjalnymi kadydatami do zastąpienia Petewa. Wydaje się więc, że dni Bułgara w Białymstoku są policzone.

Białostoczanie kontaktowali się między innymi z Enkeleidem Dobim, który do niedawna prowadził drugoligowego Górnika Polkowice(…) Poszukiwania idą pełną parą. Bez większego ryzyka można postawić tezę, że nowy opiekun będzie Polakiem. Z dobrych źródeł wiemy, że tylko wśród naszych rodaków Jaga szuka następcy Petewa. Kto wie, czy w Białymstoku nie wrócą do pomysłu z zatrudnieniem Macieja Bartoszka (obecnie Korona Kielce), który kilka lat temu był poważnie brany pod uwagę – podsumowuje Piotr Wołosik.

Źródło: Przegląd Sportowy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.