fbpx

Znamy nazwisko nowego szkoleniowca Widzewa Łódź. Nie będzie nim Walter Pandiani

Enkeiled Dobi zostanie trenerem Widzewa Łódź – poinformował portal widzew24.pl.

Sytuacja związana z objęciem funkcji szkoleniowca w łódzkim klubie jest bardzo dynamiczna. Jeszcze wczoraj faworytem był słynny Urugwajczyk Walter Pandiani, który potwierdził zaawansowane negocjacje z klubem. Jednak, według informacji lokalnych serwisów, władze Widzewa nie zdecydowały się na zatrudnienie byłego gracza Deportivo La Coruna ze względu na niewielkie doświadczenie w pracy trenerskiej.

Na placu boju pozostali Dariusz Skrzypczak, który w ubiegłym sezonie pełnił funkcję asystenta Dariusza Żurawia w Lechu Poznań oraz Albańczyk Enkeiled Dobi, były już szkoleniowiec Górnika Polkowice.

Jak podaje portal widzew24.pl, Skrzypczak ostatecznie zrezygnował z rozmów. Pozostaje więc Dobi, który najprawdopodobniej dzisiaj podpisze kontrakt z czterokrotnymi mistrzami Polski, o czym donosi wspomniane źródło.

Dobi trafił do Polski w 2000 roku, występował w barwach Zagłębia Lubin oraz Górnika Zabrze. W 2003 roku wyjechał do Francji, gdzie był zawodnikiem kilku klubów. W lipcu 2010 roku zdecydował się na powrót do Polski i został piłkarzem Miedzi Legnica. Karierę zakończył w 2013 roku.

Od stycznia 2017 roku Enkeleid Dobi pracował z Górnikiem Polkowice, wprowadzając zespół do 2 Ligi. Pod jego wodzą drużyna z Polkowic rozegrała 119 spotkań.

45-latek ma poprowadzić pierwszy trening Widzewa w najbliższy poniedziałek.

Źródło: widzew24.pl, własne

Fot. polkowice.eu

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “Znamy nazwisko nowego szkoleniowca Widzewa Łódź. Nie będzie nim Walter Pandiani”

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.