GKS Jedność Gozdowo wzmocnił zespół przed nowym sezonem. „Nasza kadra będzie wyglądała okazale”

Zespół z Gozdowa przygotowuje się do rozgrywek płockiej B-klasy, a prezes Patryk Baczewski mocno pracuje nad pozyskaniem nowych graczy.

GKS Jedność pierwsze spotkanie w sezonie 2020/2021 rozegra jako gospodarz. Przeciwnikiem będzie Huragan Bodzanów, również znany czytelnikom GF.

Prezes klubu z Gozdowa Patryk Baczewski nie marnuje czasu podczas letnich przygotowań. Po zakończonych sukcesem rozmowach z kilkoma graczami, znacząco wzmocniona zostanie kadra zespołu. Jedność z pewnością będzie walczyć o awans w nadchodzących rozgrywkach. Podczas wielu rozmów z prezesem Baczewskim wyczuwałem, że kolokwialnie mówiąc, chce jak najszybciej uciec z B-klasowych rozgrywek. Droga prowadzi tylko na wyższy poziom.

W nadchodzącym sezonie zobaczymy w barwach Jedności kilka nowych twarzy. Do zespołu dołączyli Hubert Wiśniewski, Tomasz Zimnawoda, Łukasz Gabryszewski, Sebastian Remplewicz oraz Mateusz Więckowski.

Dwaj ostatni z wymienionych byli wolnymi zawodnikami, Wiśniewski przeszedł do Jedności ze Sparty Mochowo. Natomiast Zimnawoda i Gabryszewski byli już wcześniej zgłoszeni przez klub, ale nie pojawiali się na boisku.

Witam serdecznie nowych zawodników. Wierzę, że każdy z nich będzie znaczącym wzmocnieniem w walce o awans – mówi Galaktycznemu prezes Baczewski.

Każdy z wymienionych zawodników posiada bardzo duże doświadczenie i ogranie, co „na bank” zaprocentuje na boisku – stanowczo podkreśla szef Jedności.

Czekamy na powrót do zdrowia jeszcze dwóch znaczących dla zespołu postaci, czyli Rafała Franciszkiewicza oraz Maćka Gabryszewskiego. Wtedy nasza kadra naprawdę będzie wyglądała okazale – podsumowuje Patryk Baczewski.

Pierwszy ligowy mecz GKS Jedność Gozdowo (patronat medialny GF) zaplanowano na 23 sierpnia.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.