Cristiano Ronaldo mówił o nim: „Jeśli uważacie, że jestem dobry, poczekajcie aż zobaczycie Fabio Paima.” Teraz Fabio zagra w LZS Starowice (Wideo)

Fabio Paim zostanie zawodnikiem występującego w opolskiej IV lidze LZS-u Starowice.

32-letni obecnie Portugalczyk jest wychowankiem lizbońskiego Sportingu, z którego w 2008 roku został wypożyczony do Chelsea. Wcześniej występował w Trofense i Pacos Fereira.

Fabio Paim po powrocie do Lizbony z wypożyczenia w londyńskim klubie, był wypożyczany przez Sporting. Reprezentował barwy portugalskich zespołów Real SC oraz Uniao. Pomocnik zawędrował również aż do Kataru czy Angoli, występując w tak egzotycznych klubach jak CD 1 de Agosto, Benfica Luanda czy Al Kharitiyat. Zaliczył również epizody w maltańskim Mosta FC, litewskim FK Nevezis czy luksemburskim Union 05 Kayl-Tetange.

Co poszło nie tak z karierą Fabio, o którym Cristiano Ronaldo kilkanaście lat temu mówił : Jeśli uważacie, że jestem dobry, poczekajcie aż zobaczycie Fabio Paima.

32-letni Paim dołączy do IV-ligowego LZS-u Starowice. Jak mówi szkoleniowiec zespołu Jakub Reil, Portugalczyk ma, swoimi wciąż wysokimi umiejetnościami i doświadczeniem, pomóc klubowi w wywalczeniu awansu.

Fábio Paim – LZS Starowice

“Jeśli uważacie, że jestem dobry, poczekajcie aż zobaczycie Fabio Paima” – stwierdził kiedyś sam Cristiano Ronaldo. Fábio Paim dołączy do zepołu LZS Starowice Dolne zawodnik z ogromym doświadczeniem i umiejetnościami ma pomóc zespołowi w wyznaczonym przed sezonem celu . Fábio wystepował w takich klubach jak Sporting CP Lisbona, Chelsea FC Londyn oraz kadrze Portugali.

Gepostet von LZS Starowice am Sonntag, 2. August 2020

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

2 odpowiedzi do “Cristiano Ronaldo mówił o nim: „Jeśli uważacie, że jestem dobry, poczekajcie aż zobaczycie Fabio Paima.” Teraz Fabio zagra w LZS Starowice (Wideo)”

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.