LZS Krężnica Jara kompletuje kadrę na nadchodzący sezon

Została zarejestrowana pierwsza grupa zawodników, którzy w sezonie 2020/21 zagrają w LZS Krężnica Jara – informuje Paweł Szalast.

LZS Krężnica Jara 22/23 sierpnia rozpocznie rozgrywki w trzeciej grupie lubelskiej B-klasy. Klubowi działacze nie zasypują gruszek w popiele i szukają wzmocnień przed nadchodzącym sezonem.

O ruchach personalnych w klubie, opowiedział Galaktycznemu Paweł Szalast.

Zarejestrowaliśmy pierwszą grupę graczy, którzy wystąpią w naszym klubie w nadchodzącym sezonie – mówi Paweł.

Są wśród nich zawodnicy, którzy już w ostatnim sezonie grali u nas, czyli: Aleksander Gustaw, Adam Kępowicz, Kacper Kurek, Łukasz Kwiatkowski i Jakub Talarek. Dodam jednak, że ostatni z wymienionych przynajmniej najbliższą rundę spędzi na wypożyczeniu w Orionie Niedrzwica Duża – zaznacza Paweł Szalast.

Po kilkuletniej przerwie do zespołu wraca Łukasz Śledzicki. Przypomnę, że ten 27 letni zawodnik to wychowanek niedrzwickiego Orionu, który w naszym klubie grał w latach 2013-16. Rozegrał wówczas 30 meczów, w których zdobył 8 bramek. Dwie z nich – z GSKS Ułęż i Kadetem Lisów mocno przyczyniły się do naszego mistrzostwa B klasy w sezonie 2013/14 – podkreśla.

To nie koniec zmian kadrowych. Dopełniamy formalności związanych ze zgłoszeniem kolejnego zawodnika z przeszłością w Orionie. Zaś na liście strat będziemy musieli zapisać Rafała Binka, który wraca do GLKS-u Polichna – podumowuje Paweł Szalast.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.