fbpx

Zawodnik gości zakażony koronawirusem. Prezes gospodarzy nie zgadza się na odwołanie meczu. Aktualizacja: Nie będzie meczu

Sytuacja odnośnie meczu trzeciej grupy III ligi pomiędzy Ślęzą Wrocław i GKS-em Pniówek 74 Pawłowice, zmienia się jak w kalejdoskopie.

Działacze GKS-u pionformowali Opolski ZPN o pozytywnym wyniku testu na koronawirusa u jednego ze swoich zawodników. Klub zamieścił również oficjalny komunikat. Podjęto decyzję o odwołaniu spotkania we Wrocławiu ze Ślęzą. Jednak wszystko wskazuje na to, że mecz dojdzie do skutku.

Jak informuje portal sportdziennik.com, prezes Ślęzy Wrocław nie zgodził się na przełożenie meczu.

– Na przesunięcie tego spotkania nie zgodził się prezes Ślęzy. Powiedział, że jego klub poniósł duże koszty organizacji meczu i nie przyjmuje do wiadomości, że spotkanie nie odbędzie się. Jednocześnie powiedział, że da nam na piśmie zaświadczenie, że bierze na siebie pełną odpowiedzialność za zdrowie swoich zawodników – powiedział Rafał Wardas, wiceprezes do spraw sportowych Pniówka, cytowany przez sportdziennik.com.

My wysyłamy do organizatora rozgrywek w 3. lidze, czyli Opolskiego Związku Piłki Nożnej wszystkie dokumenty i zaświadczenia, że nasz zawodnik jest zakażony koronawirusem. W poniedziałek piłkarze Ślęzy będą mieli testy przed pucharowym spotkaniem z Wigrami Suwałki, które odbędzie się w czwartek, 13 sierpnia. Nawet nie chcę myśleć, co będzie, gdy okaże się, że kilku piłkarzy Ślęzy będzie zakażonych. Ale to już nie nasze zmartwienie – podkreślił działacz GKS-u.

Trzeba przyznać, że wychodząc do sklepiku osiedlowego po bułki, nie można być pewnym czy po powrocie nie dowiemy się, że jednak EURO 2020 odbędzie się jeszcze w grudniu. Tak „kręci” koronawirus decyzjami w futbolu.

******

Z ostatniej chwili: Oświadczenie Ślęzy Wrocław

Ze względu na zarażenie jednego z zawodników drużyny Pniówka-74 Pawłowice zaplanowany na sobotę, 8 sierpnia na godz. 14 mecz Ślęza Wrocław – Pniówek-74 Pawłowice został przełożony.

Klub z Pawłowic działając z maksymalną ostrożnością i troską o zdrowie pracowników swojej drużyny oraz wszystkich osób związanych ze Ślęzą Wrocław wystąpił z prośbą o przełożenie sobotniego meczu. Organizator rozgrywek – Opolski Związek Piłki Nożnej przychylił się do tej prośby i zdecydował o zmianie terminu meczu 2. kolejki III ligi.

O nowym, oficjalnym terminie przełożonego spotkania Ślęza – Pniówek-74 poinformujemy, jak tylko będzie on znany.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.