fbpx

Zawodnik Unii Kalety z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa. Komunikat zarządu klubu

Mecz trzeciej kolejki ślaskiej klasy okręgowej (grupa II) pomiędzy Promieniem Glinica i Unią Kalety został odwołany. Powodem jest dodatni wyniki testu na SARS-CoV-2 u jednego z zawodników Unii.

Komunikat Zarządu Unii Kalety

Zarząd SKS Unia Kalety potwierdza, że test na obecność SARC-CoV-2 u jednego zawodników pierwszej drużyny dał wynik dodatni. Zawodnik obecnie przebywa w domu, czuje się dobrze i nie wykazuje żadnych objawów chorobowych. Nasz piłkarz od 5-ciu dni nie przebywał na obiektach Unii Kalety, tym samym nie brał udziału w treningach. Zawodnicy oraz sztab czekają na wykonanie testów na obecność SARC-CoV-2, wszyscy czują się dobrze.

W związku z powyższym najbliższe treningi I drużyny oraz mecz z drużyną Promienia Glinica zostają wstrzymane. Biorąc pod uwagę, iż nasz zawodnik nie miał bezpośredniej styczności z resztą sportowego środowiska, wszystkie inne zajęcia na stadionie przy ulicy Fabrycznej 35 odbywać się będą zgodnie z planem oraz harmonogramem zajęć.

Władze Klubu są w bezpośrednim kontakcie z Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną, z którą konsultowane są wszelkie zasady dalszego postępowania.

Naszemu zawodnikowi życzymy dużo zdrowia oraz możliwości szybkiego powrotu do treningów.

Grafika: https://www.facebook.com/UniaKalety/

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.