Górniczy helikopter na stadionie w Polkowicach

Dziś na płycie głównej stadionu Górnika Polkowice odbyła się konferencja prasowa przed nowym sezonem. Piłkarze na spotkanie przylecieli małym śmigłowcem typu Robinson – informuje Jan Wierzbicki, rzecznik prasowy klubu.

Konferencję prasową z mediami otworzył Burmistrz Polkowice – Łukasz Puźniecki. Dziennikarze spotkali się również z prezesem klubu Waldemarem Jedynakiem oraz nowym szkoleniowcem – Januszem Niedźwiedziem. Żurnaliści pytali przede wszystkim o rozwój bazy sportowej Górnika Polkowice oraz o plany na najbliższy sezon ligowy.

Kulminacyjnym punktem konferencji było lądowanie na płycie boiska helikoptera Robinson R44 z piłkarzami Górnika. Piotr Azikiewicz, Mateusz Magdziak i Jakub Kopaniecki zaprezentowali się  w nowych strojach partnera technicznego firmy Jako. Z przodu koszulki widnieje logo Gminy Polkowice oraz logo sponsora – AS-BUD PLUS Market Mrówka Polkowice, natomiast z tyłu  nazwisko piłkarza, numer oraz hasztag #SERCEMzGórnikiem.

Od dziś nowym parterem Górnika jest WEKTER HELICOPTERS, który dostarczył piłkarzy na konferencję z mediami. Kibice zielono-czarnych będą mogli wygrać w konkursach voucher na lot śmigłowcem i oglądanie meczów Górnika z pokładu maszyny Robinson R44 Raven II.

Kibice, którzy nie śledzili konferencji prasowej online, mogą ją obejrzeć na klubowym kanale YouTube https://www.youtube.com/watch?v=X_vCot-HErU&feature=youtu.be

Relacja i foto: Jan Wierzbicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.