Przegrana Galakticos Solna z faworytem wrocławskiej klasy okręgowej

Zespół Galakticos Solna uległ w meczu wyjazdowym WKS-owi Wierzbice 0:3.

Galaktyczni z Solnej zasłużenie przegrali z WKS-em Wierzbice w meczu drugiej kolejki wrocławskiej okręgówki. Po zwycięstwie w pierwszej serii spotkań, Galakticos zmierzyli się z faworytem ligi i musieli uznać wyższość bardziej doświadczonego rywala.

Zasłużenie przegraliśmy z faworytem rozgrywek 3-0 przewaga drużyny z Wierzbic była widoczna gołym okiem. Nie mamy czasu na rozpamiętywanie porażki ponieważ już w środę, 12 sierpnia czeka nas kolejny mecz ligowy z beniaminkiem Kolektywem Radwanice, który wraca do okręgówki po sezonie w A-klasie – mówi Galaktycznemu Paweł Kukuś.

Na oficjalnej stronie WKS-u została zamieszczona ciekawa wypowiedź Zbigniew Zgody, wiceprezesa klubu z Wierzbic.

Na wstępie chciałbym podziękować naszym zawodnikom za ambicję i ciężką walkę w tych trudnych warunkach pogodowych. Również sędziemu należy się uznanie za dobrze prowadzony przez niego już drugi nasz mecz w tym sezonie. Odgrażali się Panowie z Galakticos Sola przed meczem, uważam że spokój, który wprowadziliśmy w szatni i transfer Dominika Wejerowskiego z końcem tygodnia, który udało się dopiąć, nasze mocne wzmocnienie – miało to wpływ na jakość jaką zaprezentowaliśmy. Myślę, że takich meczów jak z Galakticos Solna, będzie dużo więcej w naszym wykonaniu. Mam pewne pretensje i żal do zawodników, którzy byli tutaj w naszym klubie, a obecnie są w Solnej, którzy uważali się za „panów piłkarzy”, a nie mieli ochoty w ogóle na trenowanie. Uważam, że w dzisiejszych czasach ktoś kto nie chce trenować, nie powinien sobie i nam zawracać głowy – gra na poziomie choćby nawet takim jakim jest liga okręgowa ma swoje określone wymagania. Już nawet nie mówię o wyższych poziomach, byłem na wyższym poziomie, wiem jak tam jest, bez pracy nie ma tam nic do osiągnięcia. Bez zajęć i ciężkiej pracy na treningach nasi rywale otwierają sobie drogę – autostradę do klasy A, natomiast my taką grą, jak dzisiaj  i frekwencją na treningach, otwieramy sobie autostradę do IV ligi – powiedział wiceprezes WKS-u Wierzbice.

WKS Wierzbice – Galakticos Solna 3:0 (1:0)

Bramki: 36′ Bartków, 47′, 73′ Kopernicki

WKS Wierzbice: Jakub Matlak – Dariusz Michalak, Radosław Parada, Kamil Suppan, Michał Ociesa, Jakub Jakóbczyk (51’Rafał Rybiński), Konrad Kątny (C) (81’Gerard Cieślik), Adam Gębarzewski (66’Mateusz Brzęczek), Kamil Śmigielski (21’Dominki Wejerowski), Mateusz Kopernicki (76’Mateusz Chodorski), Patryk Bartków (48’Przemysław Pych).

LKS Galakticos Solna: Paweł Wolfinger – Mariusz Paszkowski (C), Adrian Tatko (46’Bartłomiej Błaszczyk), Krzysztof Czerwiński (74’Jakub Mazur),  Filip Janik (82’Damian Rudzki), Kamil Frukacz, Wojciech Ciołek (71’ Jakub Gach), Adrian Żak, Daniel Szczytowicz, Mateusz Drabicki (46’Adrian Repski), Piotr Mrowiec.

Zdjęcia przesłał Paweł Kukuś.

Aktualna tabela wrocławskiej okręgówki TUTAJ.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.