fbpx

Fabio Paim oficjalnie zawodnikiem LZS-u Starowice. Były gracz Sportingu i Chelsea zagra w IV lidze

Fabio Paim oficjalnie został potwierdzony jako zawodnik IV-ligowego LZS-u Starowice.

Informację, że Portugalczyk ma zostać zawodnikiem zespołu ze Starowic zamieszczałem kilka dni temu. Teraz klub oficjlanie potwierdził, że Paim jest w Polsce i podpisał umowę z LZS-em.

Fabio jest niesłychanie barwną postacią i co by nie mówić, niespełnionym talentem. To o nim Cristiano Ronaldo mówił kilkanaście lat temu: Jeśli uważacie, że jestem dobry, poczekajcie aż zobaczycie Fabio Paima.

32-letni obecnie Portugalczyk jest wychowankiem lizbońskiego Sportingu, z którego w 2008 roku został wypożyczony do Chelsea. Wcześniej występował w Trofense i Pacos Fereira.

Fabio Paim po powrocie do Lizbony z londyńskiego klubu, był wypożyczany przez Sporting. Reprezentował barwy portugalskich zespołów Real SC oraz Uniao. Pomocnik zawędrował również aż do Kataru czy Angoli, występując w tak egzotycznych klubach jak CD 1 de Agosto, Benfica Luanda czy Al Kharitiyat. Zaliczył również epizody w maltańskim Mosta FC, litewskim FK Nevezis czy luksemburskim Union 05 Kayl-Tetange.

Portugalczyk borykał się również z problemami osobistymi. W zeszlym roku był w więzieniu skazany za przemyt i sprzedaż narkotyków. Jak mówi portugalscy dziennikarze, problemem Paima są… pieniądze. Gdy je posiada nie może się oprzeć pokusom.

Trzeba jednak przyznać, że zawodnik jest wciąż bardzo popularny we własnym kraju. Cóż, był przecież niezwykle utalentowanym piłkarzem monitorowanym przez takie kluby jak Real Madryt, Barcelona czy Manchester United. Agentem Paima był swego czasu słynny Jorge Mendes.

Już w najbliższą sobotę Portugalczyk powinien zadebiutować w barwach Starowic.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “Fabio Paim oficjalnie zawodnikiem LZS-u Starowice. Były gracz Sportingu i Chelsea zagra w IV lidze”

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.