fbpx

Piotr Chodkiewicz, były prezes Naprzodu Świbie o pierwszej w historii klubu transmisji z meczu

Nie milkną echa meczu Naprzodu Świbie, z którego została przeprowadzona relacja live. Specjalnie dla Galaktycznego krótkiej wypowiedzi udzielił legendarny w Świbiu i środowisku Niższych Lig, były prezes Naprzodu Piotr Chodkiewicz.

Piotr, który jakiś czas temu zrezygnował z funkcji prezesa, obecnie jest również bardzo ważną postacią w zespole Naprzodu, czyli rezerwowym bramkarzem. Cały czas administruje media społecznościowe klubu ze Świbia, a jak wiedzą wszyscy interesujący się Niższymi Ligami, robi to w fantastyczny sposób.

W sobotę, jak już informowałem, Naprzód Świbie rozpoczął rozgrywki zabrzańskiej B-klasy. Więcej TUTAJ. Inauguracja sezonu odbyła się z pompą, mecz był transmitowany w internecie. „Królowie Twittera” odnieśli zwycięstwo 3:2, nie przyszło ono jednak łatwo. Rywale z Pogoni Zamięcice postawili twarde warunki.

Pierwszy mecz, to zawsze wielka niewiadoma. Pomimo tego, że gramy tylko w B-klasie, presja i stres robią swoje. Tym bardziej jeżeli mecz jest transmitowany i komentowany przez profesjonalną ekipę ze Sfera TV – mówi Piotr Chodkiewicz.

Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była delikatnie rzecz ujmując dramatyczna. Błędy w obronie, złe podania i brak skuteczności. Na szczęście po przerwie obraz gry zdecydowanie zmienił się na naszą korzyść – dodaje rezerwowy bramkarz Naprzodu.

Cieszy fakt, że szybko potrafiliśmy odpowiedzieć po straconej bramce na 2-2. Z meczu na mecz nasza gra powinna wyglądać coraz lepiej, bo do gry wróci kilku kontuzjowanych graczy. Na chłopaków mobilizująco podziałają może też nowe stroje, w których powinniśmy już wystąpić w następnym meczu – ze śmiechem podkreśla Piotr.

Transmisja ze spotkania jest to efekt nawiązania współpracy z firmą BeGolden, która była sponsorem wczorajszej relacji online. Myślę, że kibice w całej Polsce jeszcze będą mieli okazję w tym roku, żeby zobaczyć nasze zmagania na ekranach swoich odbiorników – podsumowuje Piotr Chodkiewicz.

Zapraszam do śledzenia mediów społecznościowych zarówno Naprzodu Świbie, jak i partnera strategicznego klubu firmy BeGolden oraz SferaTV.

https://www.facebook.com/naprzodswibie/ https://twitter.com/NaprzodSwibie https://www.facebook.com/BeGolden-112767816758810/ https://www.facebook.com/tvsfera/

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.