fbpx

Cztery gole byłego zawodnika Legii Warszawa w meczu klasy okręgowej. Budowlani Murzynowo z kompletem zwycięstw

Budowlani Murzynowo pokonali 7:0 zespół Błękitnych Lubno w meczu klasy okregowej grupa Gorzów Wielkopolski.

Budowlani rozpoczęli sezon 2020/2021 od wysokiego C. Zwycięstwo z Błękitnymi było czwartym z kolei. Zespół jest liderem tabeli z kompletem 12 punktów. Wrażenie robi również bilans bramkowy 23-3.

Bohaterem spotkania z Błękitnymi Lubno był Michał Efir, który czterokrotnie umieścił piłkę w bramce rywali. Kibicom piłkarskim postać tego zawodnika jest bardzo dobrze znana. Michał Efir był zawodnikiem Legii Warszawa, Ruchu Chorzów, Bytovii, Chełmianki, Lechii Tomaszów czy Bałtyku Gdynia. Na swoim koncie na 55 występów w ekstraklasie. Z pewnością byłoby ich kilka razy tyle, ale dynamicznie rozwijającą się karierę zastopowały liczne kontuzje.

28-letni obecnie napastnik od marca jest zawodnikiem Budowlanych Murzynowo. W klubie pełni również funkcję dyrektora sportowego. Dodam, że w czterech spotkaniach obecnych rozgrywek klasy okręgowej, Michał Efir zdobył już 8 bramek.

Budowlani Murzynowo od początku ligowej rywalizacji w sezonie 2020/2021, realizują swój plan nazwany #Wdrodzenaszczyt. W pokonanym polu zostawili już oprócz Błękitnych: Celulozę Kostrzyn nad Odrą (3:1), GKP Pszczew (3:2) oraz Łucznika Strzelce Krajeńskie (10:0).

W następnym spotkaniu już w piątek 21 sierpnia zespół Budowlanych zmierzy się na wyjeździe z Kasztelanią Santok.

Na facebookowym profilu Budowlanych kibice mogą typować wynik tego meczu.

https://www.facebook.com/BudowlaniMurzynowo/posts/3348713735193456

Foto: https://www.facebook.com/BudowlaniMurzynowo/

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “Cztery gole byłego zawodnika Legii Warszawa w meczu klasy okręgowej. Budowlani Murzynowo z kompletem zwycięstw”

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.