fbpx

Star Starchowice ze wsparciem Specjalnej Strefy Ekonomicznej i spółki Eko Media. „Pieniądze nie grają, ale w naszej dziedzinie odgrywają bardzo dużą rolę!”

Czwartoligowy Star Starachowice otrzyma 50 tys. zł do końca tego roku od Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Starachowice” oraz EkoMedia Sp. z o.o.

Pieniądze nie grają, ale w naszej dziedzinie odgrywają bardzo dużą rolę – podkreśla Emil Krzemiński prezes Staru Strachowice.

Dzięki wsparciu pomału wychodzimy z kryzysu związanego z cięciami spowodowanymi pandemią koronawirusa, które tak naprawdę dotknęły nie tylko nas czy też szeroko pojęty sport ale też wiele innych sfer naszego życia. Otrzymaliśmy również informację o dodatkowym wsparciu przez Miasto Starachowice za co również serdecznie dziękujemy! – mówi Emil Krzemiński.

Aby snuć plany o dalszym rozwoju klubu wszyscy musimy grać do jednej bramki. W dobie każdego kryzysu najważniejsze to szybko wyciągać wnioski i starać się odnaleźć w nowej rzeczywistości! Mamy nadzieje, że nam to się uda i jesteśmy na dobrej drodze do kolejnych wspólnych inicjatyw oraz działań ku uciesze naszych kibiców oraz wszystkich starachowiczan! Współpraca popłaca! – zaznacza prezes starachowickiego klubu.

Warto też odnotować, że tylko w tym roku na Stadionie Miejskim zostały zamontowane nowe siedziska, wymienione zostały ławki rezerwowych, a już jutro zostanie zamontowana nowa spikerka! Nie spierajmy się, a wspierajmy nawzajem – podsumowuje wypowiedź Emil Krzemiński.

W obecnym sezonie Star aktualnie zajmuje 5. miejsce w tabeli świętokrzyskiej IV ligi. W następnej kolejce zmeirzy się z zespołem Moravii Morawica. Początek spotkania w sobotę 22 sierpnia o godzinie 17 na stadionie w Strachowicach.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.