fbpx

Efektowne stroje retro piłkarek Tarnovii Tarnów

Piłkarki pierwszoligowej Tarnovii Tarnów w wygranym 6:0 meczu z zespołem Pragi Warszawa, zaprezentowały się w efektownych strojach retro.

Zawodniczki Tarnovii Tarnów po zwycięstwie nad Pragą Warszawa są liderkami w pierwszoligowej tabeli. W dwóch spotkaniach zdobyły 6. punktów, strzelając rywalkom 13 goli i nie tracąc żadnej.

W meczu przeciwko warszawiankom piłkarki Tarnovii zaprezentowały się w efektownie prezentujących się strojach retro.

Postanowiłyśmy dzisiaj nawiązać do najlepszych czasów piłkarskich naszych dawnych kolegów, którzy ponad 70 lat temu rywalizowali na najwyższym szczeblu rozgrywek. Na razie poprzez stroje retro, które przyniosły nam szczęście, ale mamy nadzieję, że najwyższy poziom rozgrywkowy wkrótce też zagości w Tarnowie. Dzisiaj ambitny zespół Pragi Warszawa przez całe spotkanie dzielnie stawiał nam czoła, ale od samego początku miałyśmy pełną kontrolę nad meczem i z wielu sytuacji wykorzystałyśmy sześć. Myślimy już o następnym spotkaniu za tydzień, które nas czeka w Wodzisławiu z zespołem SWD, który podobnie jak my ma komplet punktów – czytamy na facebookowym profilu klubu.

Tarnovia Tarnów – Praga Warszawa 6:0 (3:0)

Skład Tarnovii: Piątek, Wzorek, Gębica, Szostak, Drwal (Kusion), Dudziak (Gęślak), Wałaszek, Trytek, Skrzyniarz (Krawczyk), Derus, Białoszewska

Bramki: Białoszewska x2, Derus x2, Krawczyk, Szostak

Fot: Jarosław Kaniewski, Tomasz Schenk

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.