Telewizyjny rozkład jazdy kibica

W najbliższych dniach czekają nas m.in. spotkania kwalifikacyjne do Ligi Europy, mecz o Tarczę Wspólnoty oraz kolejna seria rozgrywek PKO BP Ekstraklasy.

Czwartek, 27 sierpnia:

17:00 Dynamo Mińsk – Piast Gliwice (el. Ligi Europy, TVP Sport)

19:00 Malmoe – Cracovia (el. Ligi Europy, TVP Sport)

21:00 Lech Poznań – Valmiera (el. Ligi Europy, Polsat Sport)


Piątek, 28 sierpnia:

17:40 Odra Opole – ŁKS Łódź (Fortuna 1. liga, Polsat Sport)

18:00 Zagłębie Lubin – Warta Poznań (PKO BP Ekstraklasa, Canal+ Sport)

20:30 Stal Mielec – Górnik Zabrze (PKO BP Ekstraklasa, Canal+ Sport, TVP Sport)


Sobota, 29 sierpnia:

11:45 KKP Bydgoszcz – UKS SMS Łódź (Ekstraliga kobiet, TVP Sport)

12:30 Radomiak – Widzew Łódź (Fortuna 1. liga, Polsat Sport)

15:00 Lechia Gdańsk – Raków Częstochowa (PKO BP Ekstraklasa, Canal+ Sport)

17:30 Arsenal Londyn – Liverpool (Tarcza Wspólnoty, Eleven Sports 1)

17:30 Wisła Kraków – Śląsk Wrocław (PKO BP Ekstraklasa, Canal+ Sport)

19:30 Slavia Praga – Przybram (liga czeska, Polsat Sport News

20:00 Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok (PKO BP Ekstraklasa, Canal+ Sport)


Niedziela 30 sierpnia:

01:30 New York City – Chicago Fire (MLS, Polsat Sport News)

04:30 Portland Timbers – Real Salt Lake (MLS, Polsat Sport News)

12:30 Piast Gliwice – Pogoń Szczecin (PKO BP Ekstraklasa, Canal+ Sport)

12:40 Chrobry Głogów – Korona Kielce (Fortuna 1. liga, Polsat Sport)

13:30 Hutnik Kraków – GKS Katowice (II liga polska, TVP Sport)

15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała – Cracovia (PKO BP Ekstraklasa, Canal+ Sport)

17:30 Lech Poznań – Wisła Płock (PKO BP Ekstraklasa, Canal+ Sport)

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.