fbpx

Szef działu sportowego Polsatu o Mateuszu Borku: „Przekroczył granice przyzwoitości. Wydawało mu się, że to on rządzi.” Jest reakcja komentatora

Marian Kmita, szef działu sportowego Polsatu, zabrał głos na łamach 'Rzeczpospolitej” na temat odejścia Mateusza Borka ze stacji.

Mateusz Borek rozstał się z Polsatem kilka miesięcy temu, po 20 latach pracy w stacji. Obecnie popularny komentator jest jednym z udziałowców projektu pod nazwą „Kanał Sportowy”, Związał się też z TVP Sport oraz Canal +.

Mateusz Borek odchodząc z Polsatu powiedział kilka zdań, które nie wszystkim w stacji przypadły do gustu.

– Spotkałem tam wielu fajnych ludzi, pewnie też kilku niefajnych, którym może za bardzo zaufałem, może za fajnie ich traktowałem, może traktowałem w kategorii przyjaciół, a okazało się, że w międzyczasie ktoś robił jakąś politykę i wbijał mi nóż – stwierdził komentator.

Ostatnio głos na ten temat zabrał Marian Kmita, szef działu sportowego Polsatu.

– Przekroczył granice przyzwoitości. Wydawało mu się, że to on rządzi, wykroczył poza obowiązki komentatora. Chciał też, aby Kanał Sportowy, w którym pracuje obecnie, znalazł się na antenie Polsatu. To byłoby działanie sprzeczne z naszymi interesami i nie mogłem na to pozwolić – ujawnił Kmita w wywiadzie udzielonym „Rzeczpospolitej”.

– Wpuszczenie tej internetowej grupy do telewizji źle by się skończyło, bo ja tych ludzi dobrze znam. A po odejściu Mateusza zespół odetchnął, skończyły się napięcia – zakończył Kmita.

Borek natychmiast skomentował słowa Mariana Kmity.

– Nie jest to prawdą. Nie będę się do tego odnosił. Jest mi zwyczajnie po ludzku przykro. Tyle mam w tej kwestii do powiedzenia. Życzę im dobrze. Nie chcę w moim życiu złej energii – powiedział komentator, cytowany przez portal wirtualnemedia.pl.

Źródło: Rzeczpospolita, wirtualnemedia.pl

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.