fbpx

Już 103 spotkania obecnego sezonu w rozgrywkach Niższych Lig zakończyły się wygraną różnicą co najmniej 10 bramek

Piotr Zadrożny, analityk i pasjonat Niższych Lig, przekazał Galaktycznemu Futbolowi kolejną „porcję” statystyk.

Na łamach GF już kilkakrotnie zamieszczałem ciekawostki statystyczne „wyłapane” przez Piotra Zadrożnego. Dziś kolejna porcja przekazana przez futbolowego pasjonata.

Ciekawostki statystyczne z Niższych Lig w obecnym sezonie:

– W miniony weekend padł nowy najwyższy wynik w obecnym sezonie w Polsce!

– 0:19, takim wynikiem zakończyło się spotkanie krakowskiej B-klasy pomiędzy Albertusem Kraków a rezerwami Wieczystej. Co ciekawe, kilka godzin później w zachodniopomorskiej A klasie Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg pokonała Derby Karścino również 19:0.

– Na 19-bramkowe zwycięstwo czekaliśmy w tym sezonie 43 dni od rozpoczęcia sezonu w Polsce. Dla porównania w sezonie 2019/20 na taki sam wynik przyszło nam poczekać 54 dni od startu rozgrywek (24.08.2019, Wieża Postomino – Saturn Mielno 19:0).

– Jako ciekawostkę można dodać, że najwyższy remis na chwilę obecną to 5:5 (jeden w IV lidze, dwa w okręgówce, trzy w Klasie A i jeden w klasie B, a spotkań zakończonych wygraną co najmniej 10 bramkami było już 103. W ten weekend padło też najwięcej bramek w 1 meczu: 20 (wynik 17:3 w meczu Róża II Różanki – AP Kania Cup Gorzów Wielkopolski).

Wielkie brawa należą się Piotrowi Zadrożnemu za analityczną pracę jaką wykonuje. Zapraszam do obserwowania mediów społecznościowych piłkarskiego pasjonata.

https://www.facebook.com/JanuszStatystyk/

https://twitter.com/estewu

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.