fbpx

Komplet punktów Hutnika Szczecin po 7. kolejkach rozgrywek. „Takiego startu nikt nie był w stanie sobie wymarzyć”

Hutnik Szczecin jest, po siedmiu kolejkach, liderem tabeli rozgrywek IV ligi zachodniopomorskiej z kompletem punktów. – Takiego startu nikt nie był w stanie sobie wymarzyć – mówi szkoleniowiec Krzysztof Kubacki.

Siedem spotkań, 21 punktów, bilans bramkowy 22:7. Takiego startu w rozgrywkach IV ligi zachodniopomorskiej z pewnością nikt w szczecińskim klubie się nie spodziewał. Hutnik nie znalazł jeszcze pogromcy w sezonie 2020/2021, a forma prezentowana przez zespół, pozwala myśleć, że seria zwycięstw trwać będzie jeszcze długo.

Krzysztof Kubacki, szkoleniowiec lidera, również podkreślił w rozmowie z klubowymi mediami, że taki początek sezonu trudno było sobie wymarzyć.

Takiego startu nikt nie był w stanie sobie wymarzyć. Jest to wspaniałe uczucie, tym bardziej, że pisze to nową historię w Hutniku. Oczywiście nie popadamy w huraoptymizm. Dla nas najwazniejsze było to, że po tak długiej przerwie ponownie mogliśmy spotkać się w szatni i na boisku. Tutaj chcę zaznaczyć, że jest to zasługa całego sztabu szkoleniowego. Bardzo cenię pracę trenerów Wojtka Horby i Sławka Czekały. Ich wkład w osiągane wyniki jest nieoceniony – powiedział trener Hutnika.

Miałem już podobne serie zwycięstw, z Hutnikiem także. Ale ten start jest najlepszym w historii klubu i w mojej pracy trenerskiej również – dodał.

Chciałem tutaj chłopakom jeszcze raz podziękować za zaufanie, ich podejście oraz zaangażowanie. Jest to na najwyższym poziomie. A co do mentalności, w dzisiejszym sporcie, to od niej zależy teraz najwięcej. Jest to pierwszy wyznacznik naszej pracy treningowej, którą całkowicie zmieniliśmy nauczeni poprzednimi doświadczeniami – podkreślił Krzysztof Kubacki.

Taki start kosztował drużynę mnóstwo wysiłku. Pojawiło się też kilka urazów w zespole. Pauza pojawiła się w dobrym momencie dla nas. Zespół złapie oddech i odpoczynek. Będzie też czas na dojście do zdrowia kilku zawodników – podsumował szkoleniowiec.

Kolejne spotkanie podopieczni Krzysztofa Kubackiego rozegrają 12 września z zespołem Intermarche Rega Trzebiatów.

Hutnik Szczecin współpracuje z portalem Galaktyczny Futbol. Klub został objęty patronatem medialnym.

Zapraszam do obserwowania profesjonalnie prowadzonej strony inetrentowej oraz mediów społecznościowych klubu ze Szczecina.

http://www.hutnik.szczecin.pl/news.php

https://www.facebook.com/HutnikSzczecinNews/

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.