fbpx

Pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem w klubie z Podlasia. Pozytywny wynik testu u członka sztabu szkoleniowego trzecioligowca

Ruch Wysokie Mazowieckie poinformował za pośrednictwem mediów społecznosciowych o pozytywnym wyniku testu na obecność wirusa COVID-19 u jednego z członków sztabu szkoleniowego.

W związku z powyższym zostało odwołane niedzielne spotkanie pierwszej grupy III ligi z Polonią Warszawa.

MKS RUCH Wysokie Mazowieckie informuje, iż ze względu na zgłaszane przez zawodników i jednego z trenerów objawy, rozpoczęliśmy testy na koronawirusa COVID-19. Niestety wczoraj w godzinach późno wieczornych SANEPID poinformował o pozytywnym wyniku testu u jednego z członków sztabu szkoleniowego. Jesteśmy w trakcie badań wszystkich zawodników, trenerów i obsługi stadionu. Oczywiście w związku z powyższym zaplanowane na niedzielę ligowe spotkanie z Polonia Warszawa zostało odwołane – czytamy w klubowym komunikacie.

Władze Ruchu informują również, że zajęcia i mecze roczników: 2004-2005, 2006-2007 oraz 2012 i młodszych będą odbywała się normalnie. W przypadku pozostałych drużyn rodzice o sytuacji będą na bieżąco informowani przez trenerów.

Źródło: Ruch Wysokie MazowieckiMiejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.