fbpx

Nie ma mocnych na Hutnik Szczecin. Ósme zwycięstwo w sezonie

Hutnik Szczecin nie zatrzymuje się nawet na moment. W ósmym spotkaniu rozgrywek IV ligi zachodniopomorskiej odniósł ósme zwycięstwo. Z kompletem punktów przewodzi ligowej tabeli.

Trwa piękny sen Hutnika Szczecin. Lider tabeli IV ligi zachodniopomorskiej nie zwalnia tempa i odprawia z kwitkiem kolejnych rywali. Tym razem na drodze szczecińskiego zespołu stanęła Rega Trzebiatów. Z tym samym skutkiem co drużyny w siedmiu poprzednich spotkaniach. Do przerwy zawodnicy z Trzebiatowa postawili twarde warunki liderowi, ale w drugiej odsłonie przewaga gospodarzy była bezdyskusyjna. Hutnik zwyciężył wysoko 5:1, a bohaterem meczu był Jakub Pożyczka, strzelec trzech goli. Napastnik dorzucił też asystę do hattricka.

Jakub Pożyczka, bohater meczu Hutnik Szczecin – Rega Trzebiatów

Hutnik Szczecin z komlpetem punktów (24) jest liderem tabeli IV ligi zachodniopomorskiej. W kolejnym spotkaniu podopieczni trenerów Kubackiego i Horby zmierzą się na wyjeździe ze Spartą Węgorzyno.


Hutnik Szczecin – Rega Trzebiatów 5:1 (1:0)

Bramki: Pożyczka 3′, 46′, 56′, Mazurek 60′, Żelazowski 81′ – Rutkowski 49′.

Hutnik:


Rega:


Hutnik Szczecin współpracuje z portalem Galaktyczny Futbol. Klub jest objęty patronatem medialnym.Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.