fbpx

Kapitan reprezentacji DR Kongo U-23 zagra w KTS-ie Weszło. Czy pójdzie śladami Fundambu?

Krzysztof Stanowski i Dominik Ebebenge sprowadzili do Polski kolejnych zawodników z Konga. Czy dwaj nowi gracze KTS Weszło pójdą śladami Merveille’a Fundambu?

Krzysztof Stanowski poinformował na Twitterze, że przygodę z KTS-em Weszło rozpoczną dwaj nowi piłkarze z Konga – Jonathan Simba i Ituku Owe.

Właściciel weszlo.com i Dominik Ebenenge od kilkunastu miesięcy monitorują afrykański rynek. Pierwszymi graczami, którzy zostali sprowadzeni w maju 2019 roku do Polski i dołączyli do A-klasowego KTS Weszło byli Merveille Fundambu i Aristote Otoka.

Fundambu, któremu już wówczas Krzysztof Stanowski przepowiadał, że zagra na centralnym poziomie rozgrywek, jest obecnie zawodnikiem Widzewa Łódź.

Wczoraj do Polski przylecieli 19-letni Jonathan Simba i 20-letni Ituku Owe, którzy wkrótce dołączą do kadry KTS Weszło. Pierwszy z graczy ma na koncie występ w nieoficjalnym meczu reprezentacji swojego kraju. Jest również kapitanem reprezentacji DR Kongo U-23. Wcześniej był zawodnikiem kongijskiego FC Renaissance. Występuje jako obrońca.

Owe jest wychowankiem TP Mazembe. Gra na pozycji skrzydłowego lub napastnika.

KTS Weszło jest liderem tabeli pierwszej grupy warszawskiej A-klasy z dorobkiem 15. punktów. Zespół odniósł komplet zwycięstw. Dziś KTS spotka się z KS Bednarska.
Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “Kapitan reprezentacji DR Kongo U-23 zagra w KTS-ie Weszło. Czy pójdzie śladami Fundambu?”

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.