fbpx

Tragiczna śmierć 17-letniego zawodnika A-klasowego klubu

GLKS Biała, klub występujący w pierwszej grupie sieradzkiej A-klasy, poinformował o tragicznej śmierci swojego zawodnika 17-letniego Jakuba Szewczyka.

Do tragicznego w skutkach wypadku wypadku doszło podczas niedzielnej nocy około godziny 3:50 w miejscowości Biała Pierwsza na drodze krajowej 74. Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów, kierujący BMW 20-latek z powiatu oleskiego potrącił 17-letniego pieszego, którym jak się okazało był Jakub Szewczyk, zawodnik A-klasowego GLKS-u Biała. Nastolatek zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Według ustaleń policji, kierowca BMW był trzeżwy.

Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają pod nadzorem pod nadzorem prokuratury policjanci z komisariatu w Białej.

Jakub był fajnym i miłym kolegą. Występował w naszym klubie od dwóch lat. Śmierć w tak młodym wieku to wielka tragedia – powiedział Galaktycznemu administrator mediów społecznościowych GLKS-u Biała.

„Odszedłeś tak nagle, że ani uwierzyć, ani się pogodzić”. Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci naszego kolegi, zawodnika GLKS Biała Jakuba Szewczyka. Kuba na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci i będziesz teraz naszym cichym dwunastym zawodnikiem na boisku. Spoczywaj w pokoju. Składamy szczere kondolencje rodzinie Kuby – wpis o takiej treści został opublikowany na facebookowym profilu klubu.

Galaktyczny Futbol przekazuje rodzinie i bliskim Kuby wyrazy współpczucia.

Źródło: własne, GLKS Biała, wielun.naszemiasto.plMiejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.