Rozpiska kibica. Plan transmisji telewizyjnych na najbliższe dni

Przed nami kolejna porcja wielkich piłkarskich emocji. Poniżej plan transmisji na najbliższe kilka dni.

Środa, 23 września:



18:00 Apollon Limassol – Lech Poznań (el. Ligi Europy, Polsat Sport)

20:45 Chelsea – Barnsley (EFL Cup, Eleven Sports 2)

20:45 Leicester City – Arsenal (EFL Cup, Eleven Sports 1)

21:00 Gent – Dynamo Kijów (el. Ligi Mistrzów, Polsat Sport Premium 1)

21:00 Molde – Ferencvaros (el. Ligi Mistrzów, Polsat Sport Premium 3)

21:00 Olympiakos Pireus – Omonia Nikozja (el. Ligi Mistrzów, Polsat Sport Premium 2, TVP Sport)


Czwartek, 24 września:



04:00 Portland Timbers – Seattle Sounders (MLS, Polsat Sport Extra)

12:00 Jiangsu Suning FC – Guangzhou Evergrande Taobao FC (liga chińska, Polsat Sport Extra)

20:00 FC Kopenhaga – Piast Gliwice (el. Ligi Europy, TVP Sport)

20:30 Legia Warszawa – Drita (el. Ligi Europy, TVP 2)

20:45 Manchester City – Bournemouth (EFL Cup, Eleven Sports 2)

21:00 Bayern Monachium – Sevilla (Superpuchar Europy, Polsat Sport, Polsat Sport Premium 1)


Piątek, 25 września:



14:00 Shanghai SIPG FC – Beijing Sinobo Guoan FC (liga chińska, Polsat Sport Extra)

17:40 GKS Jastrzębie – Widzew Łódź (Fortuna 1. Liga, Polsat Sport Extra)

18:00 Wisła Płock – Warta Poznań (PKO BP Ekstraklasa, Canal+ Sport)

18:30 VfL Osnabrueck – Hannover 96 (2. Bundesliga, Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)

19:30 Motor Lublin – Garbarnia Kraków (II liga polska, TVP Sport)

20:30 Górnik Zabrze – Wisła Kraków (PKO BP Ekstraklasa, Canal+ Sport)

20:30 Hertha Berlin – Eintracht Frankfurt (Bundesliga, Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)

21:00 Eibar – Athletic Bilbao (Primera Division, Canal+ Sport 2)


Sobota, 26 września:



11:00 Medyk Konin – Górnik Łęczna 
(Ekstraliga kobiet, TVP Sport)

12:40 Miedź Legnica – Korona Kielce (Fortuna 1. Liga, Polsat Sport)

13:00 Eintracht Brunszwik – Holstein Kiel (2. Bundesliga, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3)

13:30 Brighton – Manchester United (Premier League, Canal+ Sport 2)

15:00 Cracovia – Raków Częstochowa (PKO BP Ekstraklasa, Canal+ Sport)

15:00 Torino – Atalanta (Serie A, Eleven Sports 3)

15:30 Augsburg – Borussia Dortmund (Bundesliga, Canal+)

15:30 Bayer Leverkusen – RB Lipsk (Bundesliga, Eleven Sports 2)

15:30 Borussia Moenchengladbach – Union Berlin (Bundesliga, Eleven Sports 4)

16:00 Crystal Palace – Everton (Premier League, Canal+ Sport 2)

17:30 Lechia Gdańsk – Podbeskidzie Bielsko-Biała (PKO BP Ekstraklasa, Canal+ Sport)

18:00 Cagliari – Lazio Rzym (Serie A, Eleven Sports 1)

18:00 Sampdoria – Benevento (Serie A, Eleven Sports 2)

18:30 Schalke 04 Gelsenkirchen – Werder Brema (Bundesliga, Canal+)

18:30 West Brom – Chelsea (Premier League, Canal+ Sport 2)

19:00 Slavia Praga – Slovacko (liga czeska, Polsat Sport News)

20:00 Jagiellonia Białystok – Zagłębie Lubin (PKO BP Ekstraklasa, Canal+ Sport)

20:45 Inter Mediolan – Fiorentina (Serie A, Eleven Sports 1)

21:00 Ajax Amsterdam – Vitesse (Eredivisie, Polsat Sport News)

21:00 Betis – Real Madryt (La Liga, Canal+)

21:00 Burnley – Southampton (Premier League, Canal+ Sport 2)


Niedziela, 27 września:



12:00 Osasuna – Levante (Primera Division, Canal+ Now)

12:30 Pisa – Sassuolo (Serie A, Eleven Sports 2)

12:40 Sandecja Nowy Sącz – ŁKS Łódź (Fortuna 1. Liga, Polsat Sport)

13:00 Sheffield United – Leeds United (Premier League, Canal+ Sport 2)

13:30 FC Sankt Pauli – FC Heidenheim (2. Bundesliga, Eleven Sports 4)

14:30 Heracles Almelo – PSV Eindhoven (Eredivisie, Polsat Sport Extra)

15:00 Lech Poznań – Pogoń Szczecin (PKO BP Ekstraklasa, Canal+ Sport)

15:00 Napoli – Genoa (Serie A, Eleven Sports 3)

15:00 Tottenham Hotspur – Newcastle United (Premier League, Canal+ Sport 2)

15:30 Hoffenheim – Bayern Monachium (Bundesliga, Eleven Sports 1)

16:00 Atletico Madryt – Granada (Primera Division, nSport+)

17:30 Legia Warszawa – Śląsk Wrocław (PKO BP Ekstraklasa, Canal+)

17:30 Manchester City – Leicester City (Premier League, Canal+ Sport)

18:00 1. FK Pribram – Sparta Praga (liga czeska, Polsat Sport News)

18:00 Crotone – Milan (Serie A, Eleven Sports 1)

18:30 Real Valladolid – Celta Vigo (Primera Division, Canal+ Sport 2)

20:00 West Ham – Wolverhampton (Premier League, Canal+ Sport)

20:45 Roma – Juventus (Serie A, Eleven Sports 1)

21:00 Barcelona – Villarreal (Primera Division, Canal+ Sport 2)


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.