fbpx

ZINA E-sport CUP – faza grupowa za nami

„ZINA E-sport CUP Klubowe Mistrzostwa Dolnego Śląska FIFA 20” trwają w najlepsze. Od ponad 20 dni zawodnicy 28 klubów rywalizują o tytuł najlepszej drużyny na Dolnym Śląsku. Po ponad 150 rozegranych spotkaniach zakończyła się faza grupowa rozgrywek, wyłaniając 16 drużyn, które powalczą w fazie pucharowej – informuje Paweł Danielak, organizator imprezy.

Wśród drużyn, które uzyskały awans do dalszej fazy rozgrywek jest oczywiście WKS Śląsk Wrocław Esports, który jest zdecydowanym faworytem całego turnieju. Dobrze w fazie pucharowej zaprezentowali się zawodnicy Burzy Dzikowiec i Zalesia Wójcice, a także KS Zjednoczonych Ścinawki Średniej i gospodarzy turnieju MKS Szczawno-Zdrój. Tylko jednej drużynie udało się nie stracić punktów w fazie grupowej, co pokazuje, że rywalizacja była bardzo zacięta. Tą ekipą jest Zalesie Wójcice, które jednak nie zagrało swojego pojedynku z najtrudniejszym rywalem, którym był zespół Klub Sportowy Żórawina. Zawodnicy z powodów technicznych, nie mogli kikukrotnie połączyć się ze sobą, więc organizatorzy postanowili zakończyć faze grupową bez rozgrywania tego spotkania.

Do 1/8 finału awansowały drużyny:

Z grupy A: 1. Zalesie Wójcice,  2. Klub Sportowy Żórawina, 3. KP Gwarek Wałbrzych, 4. KS Łużyce Lubań

Z grupy B: 1. WKS Śląsk Wrocław Esports, 2. Burza Dzikowiec, 3. Victoria Dębowiec, 4. Górnik Wałbrzych

Z grupy C: 1. MKS Szczawno-Zdrój, 2. EKF Mechanik Brzezina, 3. Błyskawica Lenartowice, 4. KS Tomtex Widawa Wrocław

Z grupy D: 1. KS Zjednoczeni Ścinawka Średnia, 2. GZS Widawa Kiełczów, 3. GKS Zagłębie Wałbrzych, 4. KS Polonia Bystrzyca Kłodzka

Rywalizacja w 1/8 finału rozpoczęła się od piątku i potrwa do poniedziałku. Kilka drużyn ma już za soba spotkania w tej fazie turnieju i już może cieszyć się z awansu do ¼ finału. Tymi drużynami sa: WKS Śląsk Wrocław Esports, MKS Szczawno-Zdrój oraz Burza Dzikowiec. Zakończenie turnieju planowane jest na 04 października, a pula nagród w turnieju to ponad 10.000zł. Mistrzostwa można śledzić na stronie www.toornament.com/pl/tournaments/350948826884457267

Paweł Danielak


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.