fbpx

B-klasa. 84 zespoły w Polsce wciąż z kompletem zwycięstw w sezonie 2020/2021

W rozgrywkach polskiej B-klasy wciąż 84 drużyny mogą pochwalić się kompletem wygranych.

B-klasa. Zespoły z kompletem zwycięstw w sezonie 2020/2021. Stan na 29 września.

Dolnośląski ZPN

Legnica I: Perła Potoczek

Wałbrzych I: AKS II Strzegom, Iskra Witków Śląski

Wałbrzych III: Lechia II Dzierżoniów

Wałbrzych IV: Kłos Laski

Wrocław IV: Borowianka Borowa

Wrocław V: Burza Chwalibożyce

Wrocław VI: Gromnik Kuropatnik, Zryw Chociwel

Wrocław VII: KS Piotrowice

Wrocław VIII: Orzeł Bukówek


Kujawsko-Pomorski ZPN

Bydgoszcz I: GLZS Sadki

Bydgoszcz IV: AF Brzoza

Bydgoszcz V: Cukrownik Tuczno, Kujawy/Błękitni Markowice, Grom Ostrowo

Toruń: Pomowiec Kijewo Królewskie


Lubelski ZPN

Biała Podlaska II: Armaty Stoczek Łukowski

Lublin II: Cisy Nałęczów, Zawisza Garbów


Lubuski ZPN

Krosno Odrzańskie: Kruszywo Raduszec Stary

Zielona Góra: Piast Parkovia II Trzebiechów, Polonia Nowe Kramsko

Żary: Stal Jasień


Łódzki ZPN

Łódź I: LKS Rosanów

Piotrków Trybunalski I: KS Poświętne

Piotrków Trybunalski II: EBE SPN Bełchatów


Małopolski ZPN

Kraków III: Wieczysta II Kraków

Myślenice: Orzeł Nowa Wieś

Oświęcim: Iskra Brzezinka

Tarnów I: Promień Mikluszowice

Wadowice III: Wikliniarz Woźniki


Mazowiecki ZPN

Radom II: KS Stromiec, KP Stanisławice

Warszawa III: Talent Warszawa, Marymont Warszawa


Opolski ZPN

Opole I: Agroplon II Głuszyna, Polonia Domaszowice

Opole II: LZS Budkowice Stare, LZS Chocianowice, Jakub Proślice

Opole IV: Orzeł Olszanka

Opole V: Śląsk II Łubniany-Luboszyce

Opole VI: LZS Staniszcze Wielkie

Opole VII: Otmęt Krapkowice, Chrząszcz Chrząszczyce

Opole VIII: Czarni II Otmuchów, LZS Jędrzychów

Opole IX: LZS Włodary-Węża

Opole X: LZS Łąka Prudnicka

Opole XI: TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle

Opole XII: Zryw Wysoka


Podkarpacki ZPN

Dębica: Brzostowianka Brzostek

Krosno I: Gabry Łukowe

Krosno III: LKS Izdebki

Krosno IV: Jasiołka Jaśliska, Orzeł Pustyny

Rzeszów I: LKS Jasionka, Świlczanka Świlcza

Rzeszów II: LKS Hermanowa

Rzeszów IV: Leśna Wólka Podleśna

Rzeszów V: Hetman Dąbrówka Wisłocka

Rzeszów VII: Marmury Przyłęk


Pomorski ZPN

Gdańsk I: Gryf II Wejherowo

Gdańsk IV: Wda II Lipusz

Gdańsk VI: Supra Kwidzyn, Centrum Pelplin

Słupsk II: Urania Udorpie


Śląski ZPN

Bytom: Andaluzja Brzozowice-Kamień

Częstochowa I: Metal Rzeki Wielkie

Katowice: Kamionka Mikołów

Rybnik: KS 27 Gołkowice

Sosnowiec: UKS Sławków

Tychy: LKS II Goczałkowice Zdrój


Warmińsko-Mazurski ZPN

Grupa II: Warmiak Łukta


Wielkopolski ZPN

Grupa IV: KS Łopuchowo

Grupa VI: Rokita Rokietnica

Grupa VII: Pogoń II Nowe Skalmierzyce

Grupa X: KS Spławie


Zachodniopomorski ZPN

Grupa II: Dęby Rogowo

Grupa III: Okręt Szczecin, Sztorm Szczecin

Grupa V: Ina Stradzewo, CRS II Barlinek

Przeczytaj także

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.