Grzegorz Lato: Jakim Kucharski był piłkarzem, takim jest menadżerem. Sukcesy „Lewego” to nie jego zasługa

Grzegorz Lato, były prezes PZPN w rozmowie z „Interią” odniósł się do konfliktu Cezarego Kucharskiego z Robertem Lewandowskim.

Cezary Kucharski żąda od kapitana reprezentacji Polski około 9 milionów euro w związku z rozliczeniami z firmą RL Mangament.

Grzegorz Lato broni Roberta Lewandowskiego i w ostrych słowach wyraża się o jego byłym agencie.

To są chamskie, typowo polskie zagrywki. Wiadomo, że z fiskusem nie ma przeproś. Sprawa może ciągnąć się latami. Nie wyobrażam sobie teraz, że Kucharski z Lewandowskim podają sobie rękę. Zawsze byłem zdania, że jak ktoś raz zdradził, to drugi raz do tej samej rzeki już się nie wchodzi – powiedział Lato.

Jakim Kucharski był piłkarzem, takim jest menadżerem. Sukcesy „Lewego” to nie jego zasługa. To, że Robert dotarł tam, gdzie dotarł, jest wyłącznie zasługą jego samego. Stał się supergwiazdą i może za to podziękować jedynie sobie. Szkoda mi go tylko, że zaczął się zadawać z takim agentem. Współczuję mu serdecznie – podkreślił były prezes PZPN.

Jestem po stronie Lewandowskiego i nie zamierzam tego ukrywać. Jak się panowie rozstawali, to nie było słychać o zaległych rozliczeniach. A teraz nagle wyskakuje jakiś problem? Dopiero teraz sobie Kucharski przypomniał? Może pomyślał, że do póki „Lewy” gra, to trzeba od niego jeszcze coś wyciągnąć. Jest wielu takich menadżerów, którzy nic nie robią, a szukają tylko okazji do łatwego zarobku – zakończył Grzegorz Lato.

Źródło: Interia


Przeczytaj także

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.