fbpx

Kierownik drużyny Galakticos Solna przed meczem z Zenitem Międzybórz: Trzeba się zmobilizować i grać o pełną pulę

W sobotę 3 października zespół Galakticos Solna zmierzy się na wyjeździe z Zenitem Międzybórz.

Współpracujący z portalem GF zespół z Solnej po porażce w poprzedniej kolejce z Orłem Pawłowice (0:3) udaje się na wyjazdowe spotkanie do Międzyborza. Miejscowy Zenit po rozegraniu dziesięciu meczów zajmuje 8. miejsce w tabeli wrocławskiej klasy okręgowej z dorobkiem 15. punktów. Drużyna Galakticos plasuje się o dwie pozycje niżej, mając na koncie 13 „oczek” zdobytych w dziewięciu spotkaniach.

Sobotnie starcie będzie szansą dla Galakticos na odniesienie pierwszego wyjazdowego zwycięstwa w obecnym rozgrywkach. Zenit na własnym boisku w tym sezonie zdobył 6. punktów. Raz wygrał, trzykrotnie zremisował i poniósł jedną porażkę. Czy zespół z Solnej stać na zdobycie kompletu punktów w Międzyborzu? Kierownik drużyny Paweł Kukuś podkreśla wagę sobotniego pojedynku.

Po porażce z Orłem Pawłowice czeka nas kolejny mecz z gatunku tych za 6 punktów. Udamy się na najdalszy wyjazd, do oddalonego o 95 km Miedzyborza, by zmierzyć się z tamtejszym Zenitem. Trzeba się zmobilizować i grać o pełną pulę – pokreśla działacz klubu z Solnej.

Początek sobotniego meczu w Międzyborzu o godzinie 15.

Galakticos Solna współpracuje z portalem GF i jest objęty patronatem medialnym.

Fot. Zenit Miedzybórz


Przeczytaj także

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “Kierownik drużyny Galakticos Solna przed meczem z Zenitem Międzybórz: Trzeba się zmobilizować i grać o pełną pulę”

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.