fbpx

Szkoleniowiec Portowca Gdańsk przed sobotnim meczem: Wierzę, że będziemy się cieszyć grą, a 3 punkty zostaną w Gdańsku

W sobotę 10 października Portowiec Gdańsk poszuka w meczu z Sokołem Ełganowo na własnym stadionie, tak potrzebnych punktów. Michał Tomasikiewicz, szkoleniowiec gdańskiego zespołu, wierzy w swoich podopiecznych.

Po porażce 1:5 w ubiegły weekend z GTS-em Rotmanka, szkoleniowiec Portowca podkreślał, że jego zespół nie gra złej piłki. Brakuje tylko lub aż, tej przysłowiowej kropki na i. Przed jutrzejszym meczem 11. kolejki drugiej grupy gdańskiej A-klasy, Michał Tomasikiewicz niezmiennie podkreśla, że mocno wierzy w swój zespół. Porażka z Rotmanką została przeanalizowana, do gry wracają zawodnicy, których zabrakło w ostatnim spotkaniu. Szkoleniowiec liczy na zdobycie pełnej puli i poprawę sytuacji w tabeli.

Do meczu z Sokołem podchodzimy z pełną mobilizacją i wiarą w korzystny wynik. Podczas przygotowań do sezonu rozegraliśmy grę kontrolną z zespołem z Ełganowa. Był to mecz, w którym przez większość spotkania utrzymywał się bezbramkowy remis. W samej końcówce udało nam się pokonać dwukrotnie bramkarza rywali wygrywając sparing 2:0 -mówi Galaktycznemu Michał Tomasikiewicz.

Wiem, że ten mecz będzie zupełnie inny, dlatego od samego początku do ostatniego gwizdka musimy być jednością i trzymać się określonego planu, pewnie wykorzystując nadarzające się okazje. W sobotnim spotkaniu będą mogli zagrać zawodnicy, których zabrakło tydzień temu. Natomiast nie będę mógł skorzystać z usług Kamila Drozdowskiego i Sebastiana Przewodowskiego, którzy musza pauzować z powodu żółtych kartek. Wyciągając wnioski z błędów z meczu z Rotmanką wierzę, że będziemy się cieszyć grą, a 3 punkty pozostaną w Gdańsku – podkreśla szkoleniowiec Portowca.

Gdański zespół aktualnie zajmuje 11. miejsce w tabeli A-klasy Gdańsk II z dorobkiem 7. punktów. Sobotni rywal plasuje się o lokatę wyżej, mając na koncie trzy „oczka’ więcej od Portowca.

Początek spotkania w sobotę o godzinie 14.

Portowiec Gdańsk współpracuje z portalem GF i jest objęty patronatem medialnym.

Przeczytaj także:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.