fbpx

Bardzo surowe kary dla zawodników klubu z klasy okręgowej. Nie zagrają do 2022 roku

Dwaj zawodnicy Sony Nowe Miasto zostali ukarani przez Wydział Dyscypliny Ciechanowsko-Ostrołęckiego Związku Piłki Nożnej – poinformował portal plonskwsieci.pl.

Damian Mielczarek oraz Michał Bandurski, obrońcy nowomiejskiej Sony ujrzeli czerwone kartki w meczu 10. kolejki ligi okręgowej (grupa Ciechanów-Ostrołęka) przeciwko Tęczy Ojrzeń. Pierwszy z nich zobaczył czerwony kartonik za odepchnięcie tunezyjskiego zawodnika Lotfiego Khadhraouiego. Drugi z defensorów za użycie słów o charakterze dyskryminacyjnym w stosunku do gracza pochodzącego z Tunezji, również ujrzał „czerwień”.

Damian Mielczarek będzie mógł wrócić na boisko 8 kwietnia 2022 roku. Michał Bandurski natomiast został ukarany jeszcze dłuższą dyskwalifikacją. Obrońca będzie mógł się pojawić na boisku dopiero 10 października tego samego roku.

O karach dla swoich zawodników wypowiedział się Bartosz Kaczor, szkoleniowiec Sony.

Nie popieram zachowania chłopaków, ale rozmiar tej kary to jakaś kpina. Poszkodowany zawodnik przez całe spotkanie prowokował naszych piłkarzy oraz kibiców zasiadających na trybunach. Cała „akcja” rozpoczęła się właśnie od niego, obcokrajowiec uderzył Michała jako pierwszy. Rywal został również ukarany czerwoną kartką, ale jego zawieszenie potrwa tylko trzy mecze. Z pewnością będziemy odwoływać się od tej kary. Nawet na najwyższym poziomie rozrywek w Polsce nie stosuje się tak ogromnych kar. Przykładem może posłużyć zachowanie Dominika Furmana, który nazwał Tarasa Romanczuka, banderowcem powiedział trener, cytowany przez serwis plonskwsieci.pl.

Źródło: plonskwsieci.pl

Przeczytaj także:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “Bardzo surowe kary dla zawodników klubu z klasy okręgowej. Nie zagrają do 2022 roku”

  1. Śmiech na sali ! nie wiem czy oni to na trzeżwo podejmują takie decyzje ! Pokazówka pełna para szkoda , że na poziomie ligi okręgowej, gdzie ludzie grają dla przyjemności…

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.