Rollercoaster w Środzie Śląskiej. Kolejne zwycięstwo Galakticos Solna

Po dramatycznym meczu w Środzie Śląskiej z miejscową Polonią, zespół Galakticos Solna zdobył kolejne trzy punkty.

Przed sobotnim meczem z Polonią Środa Śląska, drużyna z Solnej borykała się z kłopotami kadrowymi. Paweł Kukuś, kierownik zespołu Galakticos zapowiadał ciężką walkę o ligowe punkty. Tak też wyglądało sobotnie spotkanie, w którym padło aż 8 bramek.

Wygrywamy z ekipą gospodarzy 5:3. Wynik zmieniał się jak w kalejdoskopie. W 6. minucie Polonia wyszła na prowadzenie. Wyrówalismy pod koniec pierwszej połowy. Po przerwie szybko objęliśmy prowadzenie, potem straciliśmy dwie bramki. Jednak ostatnie 30. minut meczu to prawdziwy koncert naszych zawodników – mówi Paweł Kukuś.

Po raz kolejny cieszy postawa całej drużyny, która pokazuje serce i walkę o każdą piłkę. Zdobywamy kolejne bardzo cenne trzy punkty na wyjeździe na ciężkim terenie, mimo bardzo dużych braków kadrowych. Nasza drużyna plasuje się już na szóstym miejscu w tabeli wrocławskiej klasy okręgowej z dorobkiem 22. punktów – podkreśla kierownik drużyny Galakticos.

Polonia Środa Śląska – Galakticos Solna 3:5 (1:1)

Bramki : Liberek 10′, Więckowski 53′, Andrusiak 65′ – Ciołek 38′, 69′, Lupa 49′, Repski 66′, Rudzki 82′.

Skład Galakticos: Zięba – Paszkowski, Czerwiński, Frukacz, Mazur, (75′ Rudzki), Ciołek, Żak, Repski, Szczytowicz, Lupa, Mrowiec (65; Drabicki)

Rezerwa: Krawiec, Kluczyński, Drabicki, Rudzki

Klub Galakticos Solna współpracuje z portalem GF i jest objęty patronatem medialnym.

Przeczytaj także:


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.