fbpx

Mecz na szczycie gorzowskiej okręgówki. Lider z Murzynowa podejmie drugą drużynę w tabeli

Przed Budowlanymi Murzynowo niedzielny mecz na szczycie klasy okręgowej grupa Gorzów Wielkopolski. Lider tabeli na własnym boisku spotka się z zajmującą drugie miejsce Wartą Słońsk.

Zespół Budowlanych w obecnym sezonie nie poniósł jeszcze porażki. Lider tabeli z Murzynowa zdobył 32. punkty, dziesięciokrotnie zwyciężając i dwa razy dzieląc się punktami z rywalami. Budowlani na własnym stadionie są nie do przejścia, sześć spotkań – sześć wygranych. „Twierdza Murzynowo” trzyma się bardzo mocno w posadach.

W najbliższą sobotę niezdobyty w obecnych rozgrywkach obiekt Budowlanych odwiedzi wicelider tabeli Warta Słońsk. Dojdzie więc do emocjonująco zapowiadającego się spotkania na szczycie gorzowskiej okręgówki. Warta również bardzo dobrze prezentuje się w sezonie 2020/2021. Gracze ze Słońska ponieśli zaledwie jedną porażkę. W pozostałych meczach 8 razy triumfowali i trzykrotnie zremisowali. Warta traci do Budowlanych pięć punktów i nie może sobie pozwolić na porażkę w jutrzejszym pojedynku.

W poprzedniej kolejce Budowlani wysoko pokonali Polonię Lipki Wielkie (6:1). Natomiast Warta w bardzo ważnym dla układu tabeli pojedynku z Lubuszaninem Drezdenko, odniosła cenne wyjazdowe zwycięstwo (3:2).

W ubiegłym sezonie Budowlani Murzynowo pokonali 5:2 na własnym boisku Wartę Słońsk. Mecz odbył się 3 listopada 2019 roku. Runda wiosenna z wiadomych względów nie została rozegrana.

Początek spotkania Budowlani Murzynowo – Warta Płońsk w sobotę 24 października o godzinie 15.

Budowlani współpracują z portalem GF. Klub jest objęty patronatem medialnym.

Przeczytaj także:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.