fbpx

Skandaliczne sceny na meczu śląskiej okręgówki. Zawodnik gości pobity przez kibica

Podczas spotkania piątej grupy śląskiej klasy okręgowej pomiędzy Piastem Bieruń i KS-em Bestwinka doszło do dantejskich scen. Zawodnik gości w drodze do szatni został pobity przez kibica.

Do zdarzenia doszło w doliczonym czasie gry przy stanie 1:1, kiedy to zawodnik KS-u Bestwinka Szymon Tomala po otrzymaniu czerwonej kartki udał się do szatni. W drodze do budynku został zaatakowany i znokautowany przez jednego z kibiców, których wielu zebrało się wokół boiska, mimo zakazu udziału publiczności w imprezach sportowych.

Na miejsce wezwana została policja oraz pogotowie ratunkowe. Szymon Tomala z podejrzeniem złamania kości jarzmowej oraz wstrząsu mózgu udał się do szpitala.

Całość zdarzenia klub z Bestwinki opisuje na Facebooku:

W 92. minucie piłkę z linii bramkowej wybija obrońca gospodarzy po wznowieniu gry przez bramkarza za rzekome zbyt agresywne zachowanie przy linii bocznej czerwoną kartkę otrzymuje Szymon Tomala, podczas drogi do szatni zostaje on zaatakowany i znokautowany przez jednego z kibiców których na „zamkniętym dla publiczności” stadionie w Bieruniu zebrała się pokaźna grupa. Kilkadziesiąt sekund przed końcem doliczonego czasu arbiter, który widział całe zajście przerywa spotkanie.

Na miejsce wezwana została policja oraz pogotowie ratunkowe z którym Szymon z podejrzeniem złamania kości jarzmowej oraz wstrząsu mózgu udał się do szpitala. Przeciwko napastnikowi który bezpośrednio po ataku uciekł z obiektu Piasta wszczęte zostanie postępowanie. Brak słów. Choć na murawie padł remis 1:1, to co wydarzyło się tuż za linią boiska nie może przejść bez echa a co za tym idzie bez walkowera i surowych kar dla gospodarzy. O rozwoju sytuacji oraz stanie zdrowia Szymona postaramy się informować na bieżąco.

Źródło: KS Bestwinka

******

Przeczytaj także:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.