fbpx

Szymon Tomala, zawodnik KS-u Bestwinka, opowiedział o pobiciu przez kibica. „To patologia, którą trzeba tępić”

Dziś portal GF informował już o skandalicznych zajściach na meczu w Bierunie, gdzie miejscowy Piasta podejmował KS Bestwinka. Szymon Tomala, zawodnik gości został pobity w drodze do szatni.

Więcej informacji o zdarzeniu możecie znaleźć TUTAJ.

Dziś na łamach portalu sportowebeskidy.pl ukazała się rozmowa z zawodnikiem. Przypomnę, że Szymon Tomala trafił do szpitala z licznymi obrażeniami, jak wielomiejscowe złamanie ściany zatoki szczękowej lewej, złamanie dna oczodołu, kości jarzmowej, łuku jarzmowego lewego oraz kości szczękowej. 

Powoli wracam do sił. Nie wiem jeszcze, kiedy wrócę do gry w piłkę, ale raczej nie będzie to miało miejsca w tej rundzie, a na wiosnę przyszłego roku – powiedział zawodnik.

Nie wiem, jak w ogóle mogło dojść do czegoś takiego. Cały czas jestem w szoku. To, co się wydarzyło nie jest codziennością. Otrzymałem w 92. minucie meczu z Piastem czerwoną kartkę za nieodpowiedzialne zachowanie. Schodząc do szatni grupka kibiców mnie wyzywała, ale jeden z nich szczególnie, który był bardzo agresywny. Splunąłem w jego stronę, nie w niego jak pisze w swoim oświadczeniu Piast, kilka metrów od niego. Zaczął mnie gonić i jak dobiegł do mnie uderzył prosto w twarz – tłumaczył Tomala.

To patologia, którą trzeba tępić. Nie może być tak, że zawodnik nie czuje się bezpieczny podczas spotkania i nie ma żadnych porządkowych, którzy by pomogli w tej sytuacji. Owszem, oni byli na meczu, ale tylko teoretycznie. W praktyce, gdyby jeden pan w odblaskowym znaczniku zszedłby ze mną do szatni, pewnie ta sytuacja by się nie wydarzyła – podkreślił zawodnik KS-u Bestwinka.

Całość rozmowy dostępna TUTAJ

Źródło: sportowebeskidy.pl

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.