fbpx

Galakticos Solna powalczy o piąte miejsce na koniec rundy jesiennej

Przed zespołem z Solnej ostatnie spotkanie na własnym stadionie w rundzie jesiennej. W sobotę rywalem Galakticos będzie Zachód Sobótka.

Galakticos Solna po 16 rozegranych spotkaniach ma na koncie 29. punktów i zajmuje szóstą lokatę w tabeli wrocławskiej okręgówki. Paweł Kukuś, kierownik drużyny, zapowiada, że zespół w dwóch ostatnich meczach rundy jesiennej powalczy o to, aby zakończyć ją na miejscu piątym.

W sobotę 14 listopada Galaktyczni zmierzą się z Zachodem Sobótka. Będzie to ostatni w rundzie występ zespołu z Solnej na własnym boisku.

Już w sobotę rozegramy ostatni mecz na swoim obiekcie z drużyną Zachódu Sobótka. Po remisie z liderem i środowej wygranej z drużyną z Siechnic, nasza drużyna z 29. punktami zajmuje 6. miejsce z bardzo dużą szansa powalczenia o piątą lokatę na koniec rundy – mówi Galaktycznemu Futbolowi Paweł Kukuś.

Z pewnością czeka nas bardzo trudne spotkanie. Drużyna z Sobótki to wielka marka ostatnich lat, zespół walczący o 4 ligę. Świetni działacze i ludzie o wielkich sercach i z wielką pasją postawili na młodzież i na pewno tego przyjdą efekty – komplementuje najbliższego rywala kierownik drużyny z Solnej.

Drużyna z Sobótki w ostatniej kolejce wygrała na swoim obiekcie z GKS Kobierzyce 5:2. Z dorobkiem 12. punktów zajmuje 17 pozycję w ligowej tabeli. Wielu naszych zawodników kiedyś reprezentowało barwy Zachodu, a teraz grają dla Galaktycznych i na pewno będą mieli wiele do udowodnienia. Smaczku dodaje fakt, że w naszych barwach graja byli zawodnicy zwiazani z Zachodem, z ich żywą legendą i wieloletnim kapitanem Kamilem Lupą na czele. Oprócz Kamila zawodnikami, którzy byli w przeszłości związani z Zachodem są
Krzysztof Czerwiński, Daniel Szczytowicz, Adrian Żak, Piotr Mrowiec oraz Paweł Wolfinger
– dodaje Paweł Kukuś.

Początek meczu w sobotę o godzinie 13.30.

Klub z Solnej współpracuje z portalem GF.

***

Przeczytaj także:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.