fbpx

Remis KS-u Gwoździany w Kochanowicach. W sobotę zakończenie sześciodniowego maratonu (Wideo)

Zespół KS-u Gwoździany podzielił się punktami w meczu wyjazdowym z Ruchem Kochanowice.

Relację ze spotkania przekazał jak zwykle Krzysztof Bigas, kierownik zespołu z Gwoździan.

W świąteczne popołudnie trener Jacek Łuczyński miał do dyspozycji 18 zawodników, lecz nie wszyscy byli w pełni gotowi do gry. Trudy meczu z liderem odczuwali m. in. Dominik Niemiec, Krystian Andraczek oraz Martin Mrugala, ten ostatni po raz pierwszy w sezonie rozpoczął mecz na ławce. Do wyjściowego składu KS Gwoździany wrócili Szymon Kasprzak oraz Sebastian Bator.

Obecna sytuacja i kwarantanna zawodników mają duży wpływ na spotkania, tak też było w środę po obu stronach boiska. Brak możliwości udziału w treningach i „czucia piłki” oraz specyfika tej rundy (treningi od maja, przekładanie meczów) mają duży wpływ na atrakcyjność widowiska.

13’ Adam Szczudło otworzył wynik spotkania, gospodarze na prowadzeniu:

21’ Daniel Ryznar doprowadza do wyrównania:

41’ Znowu gospodarze na prowadzeniu, znowu Szczudło, choć tym razem bezpośrednio z rzutu wolnego ok. 13 metrów od linii końcowej z prawej strony pola karnego.

45’ Kolejne wyrównanie, kolejny rzut wolny. Kapitan Kamil Biernacki z około 40 metrów uderza w samo okienko bramki gospodarzy. Sędzia już nawet nie wznowił gry, tylko „zaprosił” zawodników do szatni.

Druga połowa to obraz bardzo chaotycznej gry z mnóstwem błędów po oby stronach. Wynik nie uległ już zmianie, choć obie drużyny kilkukrotnie stwarzały zagrożenie pod bramką rywali.

Ruch Kochanowice – KS Gwoździany 2:2 (2:2)

Bramki: Szczudło 13′, 21′ – Ryznar 21′, Biernacki 45′

Skład KS Gwoździany:


Już jutro zakończymy maraton, w którym rozegramy 3 mecze w 6 dni, oraz rundę jesienną. O godzinie 13:00 w Lisowie zmierzymy się z miejscową Liswartą. Gospodarze zaskakująco słabo rozpoczęli tegoroczną kampanię notując 5 porażek z rzędu, lecz po przełamaniu i wyjściu z kryzysu zdobyli komplet punktów w 7 meczach. W ubiegłą sobotę również na własnym boisku pokonali Ruch Kochanowice 3:0. Stawką spotkania jest 5 miejsce na zakończenie rundy jesiennej – informuje Krzysztof Bigas.

KS Gwoździany współpracuje z portalem Galaktyczny Futbol.

***

Przeczytaj także:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.