fbpx

B-klasa. 75 drużyn w Polsce bez porażki w obecnych rozgrywkach

75 zespołów w Polsce nie zaznało goryczy porażki w rozgrywkach B-klasy sezonu 2020/2021.

Lista drużyn bez porażki w rozgrywkach B-klasy sezonu 2020/2021. Stan na 17 listopada.


Dolnośląski ZPN

Jelenia Góra I: Skalnik Czarny Bór (11-1)

Legnica I: Perła Potoczek (10-2)

Wałbrzych I: AKS II Strzegom (12-1)

Wałbrzych III: Lechia II Dzierżoniów (12-1)

Wrocław II: Sparta Wszemirów (10-3)

Wrocław III: Sokół Kaszowo (9-4)

Wrocław V: Burza Chwalibożyce (15-0)

Wrocław VI: Gromnik Kuropatnik (10-1)

Wrocław VII: KS Piotrowice (10-0)


Kujawsko-Pomorski ZPN

Bydgoszcz IV: AF Brzoza (10-0)


Lubelski ZPN

Lublin III: GKS Niedźwiada (9-2)

Zamość II: Ostoja Skierbieszów (6-2)


Lubuski ZPN

Krosno Odrzańskie: Nafta Rybaki (8-1)

Żagań: Zorza Brzeźnica (8-1), Budowlani Gozdnica (7-2)

Żary: Stal Jasień (10-0)


Łódzki ZPN

Łódź I: LKS Rosanów (13-0)

Piotrków Trybunalski II: EBE SPN Bełchatów (8-0)


Małopolski ZPN

Chrzanów: Polonia Luszowice (10-1)

Kraków II: Kmita II Zabierzów (8-1)

Kraków III: Wieczysta II Kraków (10-0)

Kraków IV: Radziszowianka II Radziszów (7-3)

Myślenice: Orzeł Nowa Wieś (12-1)

Olkusz: Strumyk Zarzecze (10-1)

Oświęcim: Iskra Brzezinka (12-0)

Podhale I: Unia Naprawa (8-1)

Podhale II: Lubań II Maniowy (6-2)

Tarnów I: Promień Mikluszowice (8-0)

Wadowice I: Huragan Skawica (10-2)

Wadowice II: Skawa Jaroszowice (9-4)


Mazowiecki ZPN

Radom II: KS Stromiec (8-0)

Warszawa III: Talent Warszawa (11-0)


Opolski ZPN

Opole I: Polonia Domaszowice (11-0)

Opole II: LZS Chocianowice (8-0)

Opole III: Start Olesno (8-2)

Opole IV: Orzeł Olszanka (8-2)

Opole V: Śląsk II Łubniany-Brynica (9-0)

Opole VII: Otmęt Krapkowice (9-0)

Opole VIII: Czarni II Otmuchów (8-1), LZS Jędrzychów (8-1)

Opole XI: TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle (11-0)


Podkarpacki ZPN

Dębica: Baszta Zawada (7-5)

Jarosław: Dąb Dobkowice (8-1)

Krosno II: LKS Pisarowce (8-1)

Krosno IV: Jasiołka Jaśliska (7-1)

Krosno V: Jasiołka Świerzowa (8-1)

Lubaczów: Zalew Stary Lubliniec (8-1)

Przemyśl: Korona Trójczyce (8-2)

Rzeszów II: LKS Hermanowa (10-0)

Rzeszów V: Hetman Dąbrówka Wisłocka (11-0)

Rzeszów VI: Kolorado II Wola Chorzelowska (5-3), Strażak Grochowe (6-2)

Rzeszów VII: Zryw Dzikowiec (7-1)

Stalowa Wola II: LZS Zbydniów (7-1)


Pomorski ZPN

Gdańsk I: Gryf II Wejherowo (12-0)

Gdańsk III: Cartusia II Kartuzy (10-1)

Gdańsk V: AP Malbork (7-2)

Gdańsk VI: Supra Kwidzyn (10-0)


Śląski ZPN

Bielsko-Biała: LKS II Czaniec (7-1)

Częstochowa I: Metal Rzeki Wielkie (11-0)

Katowice: Kamionka Mikołów (9-0)

Sosnowiec: Przemsza II Siewierz (6-3)


Świętokrzyski ZPN

Kielce I: ULKS Łączna (8-1), Orlicz II Suchedniów (7-2)

Kielce II: Partyzant Wodzisław (7-1)

Sandomierz: KS Tarłów (7-2), GKS Świniary (7-2)


Warmińsko-Mazurski ZPN

Grupa II: Warmiak Łukta (10-0)


Wielkopolski ZPN

Grupa III: Warta Wartosław (9-2)

Grupa VI: Rokita Rokietnica (11-0)

Grupa X: KS Spławie (11-1)


Zachodniopomorski ZPN

Grupa I: Jantar II Dziwnów (6-1), Wicher II Brojce (5-2)

Grupa II: Dęby Rogowo (6-0)

Grupa V: CRS II Barlinek (6-0)

* W nawiasie liczba zwycięstw i remisów.

***

Przeczytaj także:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.