fbpx

Były reprezentant Polski: Kapitan tak nie robi, takie rzeczy mówi się prosto w twarz

Kamil Kosowski, były reprezentant Polski w swoim felietonie na łamach „Przeglądu Sportowego” odniósł się do wywiadu Roberta Lewandowskiego po meczu z Włochami.

Wymowne milczenie kapitana reprezentacji Polski po pytaniu o taktykę jaka miała być zastosowana podczas meczu z Włochami, zostało przyjęte jako krytyka selekcjonera. Od dłuższego czasu mówi i pisze się zresztą o tym jakoby Lewandowskiemu i Brzęczkowi nigdy nie było po drodze. Konflikt ponoć nasilił się w ostatnich miesiącach.

Były reprezentant Polski Kamil Kosowski w felietonie na łamach „Przeglądu Sportowego” skrytykował zachowanie Roberta Lewandowskiego oraz jego postawę na boisku.

Tym razem Robert Lewandowski dostosował się do reszty zespołu. Nie widziałem, żeby przetrzymywał piłkę. Nie można powiedzieć, że Robert grał dobrze, a reszta słabo. Byli tylko obrońcy i bramkarz, reszta nie istniała – napisał Kosowski.

Nie wiem, czy w taki sposób manifestował, że jak nie będzie doceniany, to tak będzie wyglądać nasza gra. Inna sprawa to jego zachowanie po meczu, ta wymowna cisza, nad którą wszyscy pieją z zachwytu, ale która mi się nie podobała. Robert nauczył się dyplomacji, ale takie rzeczy mówi się prosto w twarz. Wyszło gorzej niż jakby powiedział trenerowi wprost, że się nie zna na piłce. Kapitan tak nie robi – podkreślił były zawodnik.

Źródło: PS

Fot. Twitter

***

Media podają informację o kontuzji Roberta Lewandowskiego. Jego występ w meczu z Holandią jest ponoć bardzo poważnie zagrożony. W obliczu ostatnich wydarzeń można postawić pytanie: Czy tu na pewno chodzi o kontuzję?

***

Przeczytaj także:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.