fbpx

Plan transmisji telewizyjnych na dni 20-22 listopada

Po meczach reprezentacji narodowych, wracamy do rozgrywek ligowych. Poniżej plan transmisji telewizyjnych na najbliższe dni.

Piątek, 20 listopada:

(17:40) Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Widzew Łódź (Polsat Sport Extra)

(18:00) Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Rafał Wolski – Wojciech Jagoda)

(19:00) Stade Rennes – Girondins Bordeaux (C+ Sport 2, Eleven Sports 1 ; Krzysztof Marciniak – Artur Kwiatkowski / Marcin Grzywacz – Mateusz Majak)

(20:30) Górnik Zabrze – Piast Gliwice (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Bartosz Gleń – Radosław Majdan)

(21:00) AS Monaco – Paris Saint-Germain (C+ Sport 2, Eleven Sports 1 ; Rafał Dębiński – Michał Bojanowski / Mateusz Święcicki – Dominik Guziak)

(21:00) CA Osasuna – SD Huesca (Eleven Sports 2 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)


Sobota, 21 listopada:

(1:00) New England Revolution – Montreal Impact (Polsat Sport Extra)

(12:00) Resovia – Arka Gdynia (Ipla)

(12:40) Stomil Olsztyn – GKS 1962 Jastrzębie (Polsat Sport)

(13:00) Fortuna Dusseldorf – SV Sandhausen (Eleven Sports 1 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)

(13:30) Newcastle United – Chelsea FC (C+ Sport 2 ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)

(14:00) Levante UD – Elche CF (Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut – Łukasz Wiśniowski)

(15:00) Crotone FC – SS Lazio (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski – Mikołaj Kruk)

(15:30) Borussia Monchengladbach – FC Augsburg (C+ Sport ; Edward Durda – Grzegorz Kaczmarczyk)

(15:30) Bayern Monachium – Werder Brema (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

(15:30) Arminia Bielefeld – Bayer Leverkusen (Eleven Sports 3 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)

(16:00) Aston Villa – Brighton & Hove Albion (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Kamil Kosowski)

(16:00) Chojniczanka Chojnice – Stal Rzeszów (TVCOM)

(16:15) Villarreal CF – Real Madryt (C+, C+ 4K Ultra HD ; Adam Marchliński – Tomasz Ćwiąkała)

(17:00) GKS Tychy – Miedź Legnica (Ipla)

(17:00) Zagłębie Sosnowiec – Chrobry Głogów (Ipla)

(17:00) GKS Bełchatów – Korona Kielce (Ipla)

(17:30) KGHM Zagłębie Lubin – Stal Mielec (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Bartosz Gleń – Radosław Majdan)

(18:00) Spezia Calcio – Atalanta Bergamo (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)

(18:00) KKS 1925 Kalisz – Lech II Poznań (TVCOM)

(18:30) Tottenham Hotspur – Manchester City (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)

(18:30) Sevilla FC – Celta Vigo (nSport+ ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)

(18:30) Eintracht Frankfurt – RB Lipsk (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski – Tomasz Zieliński0

(18:30) SFC Opawa – Slavia Praga (Polsat Sport Premium 1)

(20:00) Warta Poznań – Wisła Kraków (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Żelisław Żyżyński – Tomasz Wieszczycki)

(20:30) Hertha BSC – Borussia Dortmund (C+ ; Mateusz Borek – Tomasz Ćwiąkała)

(20:45) Juventus FC – Cagliari Calcio (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)

(21:00) Manchester United – West Bromwich Albion (C+ Sport 2 ; Piotr Glamowski – Jarosław Koliński)

(21:00) Atletico Madryt – FC Barcelona (Eleven Sports 1 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)


Niedziela, 22 listopada:

(12:00) Śląsk II Wrocław – Górnik Polkowice (Śląsk TV)

(12:15) AFC Ajax – Heracles Almelo (Polsat Sport Premium 1)

(12:30) Lech Poznań – Raków Częstochowa (TVP Sport, C+, C+ Sport ; Jacek Laskowski – Robert Podoliński / Adam Marchliński – Maciej Murawski)

(12:30) AC Fiorentina – Benevento Calcio (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut – Piotr Czachowski)

(12:40) Odra Opole – Górnik Łęczna (Polsat Sport)

(12:40) ŁKS Łódź – Puszcza Niepołomice (Ipla)

(12:40) Sandecja Nowy Sącz – Radomiak Radom (Ipla)

(13:00) Fulham FC – Everton FC (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała – Michał Gutka)

(13:00) FC Nantes – FC Metz (C+ Telewizja przez internet)

(13:00) Rangers FC – Aberdeen FC (Polsat Sport Premium 2)

(13:00) Błękitni Stargard – Znicz Pruszków (TVCOM)

(13:30) Hamburger SV – VfL Bochum (Eleven Sports 2 ; Patryk Mirosławski – Tomasz Urban)

(13:45) Bytovia Bytów – Sokół Ostróda (TVCOM)

(14:00) SD Eibar – Getafe CF (nSport+ ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)

(14:30) Fortuna Sittard – Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport Premium 1)

(15:00) Sheffield United – West Ham United (C+ Sport ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)

(15:00) Inter Mediolan – Torino FC (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)

(15:00) AS Roma – Parma FC (Eleven Sports 4 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)

(15:00) Wigry Suwałki – GKS Katowice (TVCOM)

(15:30) SC Freiburg – 1.FSV Mainz (Eleven Sports 2 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)

(16:15) Cadiz CF – Real Sociedad (Eleven Sports 3 ; Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński)

(16:45) Twente Enschede – PSV Eindhoven (Polsat Sport Extra)

(17:00) Angers SCO – Olympique Lyon (Eleven Sports 4, nSport+ ; Michał Mitrut – Kuba Ostrowski / Tomasz Smokowski)

(17:30) Cracovia – Legia Warszawa (C+, C+ 4K Ultra HD ; Przemysław Pełka – Marcin Baszczyński)

(17:30) Leeds United – Arsenal FC (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)

(18:00) 1.FC Koln – 1.FC Union Berlin (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)

(18:00) Udinese Calcio – Genoa CFC (Eleven Sports 2 ; Tomasz Zieliński – Mikołaj Kruk)

(18:30) Granada CF – Real Valladolid (C+ Sport 2 ; Rafał Wolski – Wojciech Jagoda)

(18:30) Sparta Praga – Dynamo Czeskie Budziejowice (Polsat Sport Premium 1)

(19:00) Motor Lublin – Hutnik Kraków (TVP Sport)

(20:15) Liverpool FC – Leicester City (C+ Sport 2 ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)

(20:45) SSC Napoli – AC Milan (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)

(21:00) LOSC Lille – FC Lorient (C+ Sport 2 ; Rafał Dębiński – Michał Bojanowski / Marcin Grzywacz – Dominik Guziak)

(21:00) Deportivo Alaves – Valencia CF (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Łukasz Wiśniowski – Marcin Gazda)

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.