fbpx

Prezes oraz członkowie zarządu czwartoligowego klubu złożyli rezygnację z pełnionych funkcji

Prezes Zarządu MRKS Kuźnia Jawor Marcin Bieniusiewicz oraz Zarząd MRKS Kuźnia Jawor składa rezygnację z pełnionych funkcji – poinformował klub za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Kuźnia Jawor zajmuje 13. miejsce w tabeli rozgrywek zachodzniej grupy dolnośląskiej IV ligi. Zespół zgromadził na swoim koncie 22.punkty w 18 spotkaniach.

W czwartek na facebookowym profilu klubu zostało opublikowane oświadczenie, z którego dowiadujemy się, że prezes oraz członkowie Zarządu Kuźnia Jawor złożyli rezygnację z pełnienia swoich funkcji. Treść oświadczenia poniżej.

Oświadczenie

Prezes Zarządu MRKS „Kuźnia” Jawor Marcin Bieniusiewicz oraz Zarząd MRKS „Kuźnia” Jawor składa rezygnację z pełnionych funkcji.

Decyzja podytkowana jest sytuacją w dwóch głównych aspektach działania klubu. Pierwsza z nich, to niewystarczający budżet składający się z dotacji z Miasta oraz innych środków pozyskiwanych przez klub, który niestety jest zdecydowanie zbyt mały aby klub piłkarski na poziomie 4 ligi, rezerwy występujące w A klasie, a także 6 grup młodzieżowych mogły funkcjonować na normalnym poziomie.

Drugim aspektem jest fatalna współpraca na linii klub – OSIR.
Niestety mimo wielu prób ze strony członków Zarządu klubu oraz Prezesa porozumienia się z kierownictwem OSIR-u, żadnych efektów te starania nie przyniosły. Rada Miasta jednogłośnie przyjęła skargę na poczynania Dyrektora OSIR-u jako zasadną, jednak i to nie przełożyło się na zmianę podejścia do klubu „Kuźni”. W takiej atmosferze niestety nie ma szans na normalne funkcjonowanie klubu z wieloletnią tradycją.

Mając na uwadze ww. kwestie, Zarząd klubu nie widzi możliwości dalszego prowadzenia klubu, stąd nasza decyzja o rezygnacji i ustąpienia miejsca przyszłemu kierownictwu klubu, który, czego sobie życzymy, zrobi to lepiej.

Wszystkim zawodnikom, sympatykom oraz kibicom życzymy wielu sukcesów. Ze sportowym pozdrowieniem.

***

Przeczytaj także:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.