fbpx

Klasyfikacja zespołów występujących w C-klasie w sezonie 2020/2021

Przyjrzałem się rozgrywkom C-klasy i stworzyłem klasyfikację wszystkich zespołów, które występują na tym poziomie rozgrywek w obecnym sezonie.

Przy ustalaniu kolejności zespołów liczył się procent możliwych do zdobycia punktów. W przypadku identycznego wyniku o miejscu w tabeli decydowała różnica bramek. Taką zasadę stosuje portal „Janusz Statystyk” przy zestawieniach B-klasy. Jest ona najbardziej sprawiedliwa w przypadku, gdy do jednej tabeli wrzucamy zespoły z wszystkich grup danej klasy rozgrywkowej – drużyny rozegrały różną ilość spotkań.

W obecnym sezonie na szczeblu C-klasy występują 63 zespoły w sześciu grupach: Racibórz I, Racibórz II, Rybnik, Zabrze (wszystkie Śląski ZPN), Środa Śląska (Dolnośląski ZPN) oraz Wieliczka (Małopolski ZPN).

Sto procent możliwych do zdobycia punktów uzsykały dwie drużyny: Burza II Borowa Wieś oraz Jedność II Jejkowice. Rezerwy Burzy zajęły pierwsze miejsce w klasyfikacji, dzięki lepszej różnicy bramek. Na trzeciej pozycji uplasował się Wypoczynek Buków.

Poniżej pełna tabela.

Tabela rozgrywek C-klasy w Polsce

MiejsceKlubGrupa Mecze PunktyProcent zdobytych punktówBramki
1.Burza II Borowa WieśZabrze103010055-10
2.Jedność II JejkowiceRybnik92710051-7
3.Wypoczynek BukówRacibórz I113193,9351-11
4.Ocice RacibórzRacibórz II113090,961-12
5.Jeziorka ZakrzówŚroda Śląska10279048-17
6.Tempo II PaniówkiZabrze102583,3334-10
7.Odra RzeczycaŚroda Śląska102583,3343-18
8.Unia II Turza ŚląskaRacibórz I112678,7830-13
9.LKS ZwonowiceRacibórz II112575,7547-15
10.Wawrzynianka WawrzeńczyceWieliczka61372,2231-11
11.Zjednoczeni II BraniceWieliczka61372,2225-19
12.LKS SkrbeńskoRybnik91970,3736-14
13.Pierwszy II ChwałowiceRybnik91970,3729-15
14.KS RuskoŚroda Śląska102066,6645-26
15.Granica II RuptawaRybnik91866,6639-23
16.Błyskawica WyciążeWieliczka61266.6628-16
17.LKS II StudziennaRacibórz II112266,6629-19
18.Żar SzerokaRybnik91866,6623-22
19.Dąb II Gaszowice Racibórz II112163,6330-18
20.LKS DzimierzRacibórz II101963,3328-25
21.Kusy Pogalewo Wielkie Środa Śląska81458,3330-18
22.LKS Ruda KozielskaRacibórz II111957,5737-25
23.LKS CyprzanówRacibórz I111957,5734-27
24.LKS II TworkówRacibórz I111957,5727-30
25.Leśnik ŁączaZabrze101756,6620-11
26.Zryw Bzie Rybnik91555,5530-13
27.LKS WojnowiceRacibórz I111854,5427-18
28.Naprzód ŁubieZabrze101653,3326-16
29.Sośnica II GliwiceZabrze101653,3327-18
30.Błyskawica II Lenartowice Środa Śląska 101653,3327-25
31.Czarni KulinŚroda Śląska101653,3327-32
32.Przyszłość II Rogów Racibórz I111751,5131-21
33.LKS Olza Racibórz I111751,5119-18
34.UKS II SygneczówWieliczka695019-19
35.KS 1905 II Krzanowice Racibórz I111648,4830-33
36.Orły BojszówZabrze101446,6617-18
37.Wicher PłoniaRacibórz II111442,4218-18
38.Huragan Mrozów Środa Śląska10124032-27
39.Zameczek II CzernicaRacibórz II10124024-33
40.Start II BrzezieWieliczka6738,8911-15
41.Contra II Sułków Wieliczka 6738,8918-24
42.OSP Krzydlina MałaŚroda Śląska 91037,0326-31
43.Inter II KrostoszowiceRybnik9933,3320-26
44.Kłodnica GliwiceZabrze101033,3323-32
45.Korona Bargłówka Zabrze1093024-27
46.KS II Zabrze-Grzybowice Zabrze109309-19
47.LKS II BrzezieRacibórz I11927,2724-27
48.LKS II OwsiszczeRacibórz I11927,277-33
49.Czarni II Nowa Wieś Racibórz II11824,2426-28
50.Solen Zabłoto Środa Śląska10723,2323-47
51.Naprzód II ŻernicaZabrze10723,2313-39
52.LKS BolesławRacibórz I11721,2122-34
53.LKS 07 II Markowice Racibórz II11721,2122-66
54.Piast Przedmoście Środa Śląska10413,3313-50
55.Sokół II Lany Wielkie Zabrze10413,3310-58
56.LKS Rój Rybnik9311,1122-35
57.LKS SiedliskaRacibórz II9311,114-35
58.Polaris Żory Rybnik9311,1110-50
59.MKS II CzerwionkaRybnik9311,1115-60
60.LKS Bojanów Racibórz I1139,0917-54
61.Buk II Rudy Wielkie Racibórz II1126,0610-42
62.Iskra Proszków Środa Śląska913,713-36
63.LZS II Czarnochowice Wieliczka6003-41


***

Przeczytaj także:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.