Sporty zespołowe - zobacz na Ceneo/

Były piłkarz Realu Madryt zagra w polskiej okręgówce? Victoria Cisek prowadzi rozmowy z Holendrem

Victoria Cisek opublikowała na Twitterze informację o rozmowach prowadzonych z byłym zawodnikiem Realu Madryt Roystonem Drenthe.

Kilka dni temu światowe media obiegła informacja o tym, że 33-letni Drenthe został bankrutem. Sąd w Bredzie zdecydował o upadłości konsumenckiej zawodnika. Holenderski zawodnik miał stracić około 3,5 miliona euro.

Victoria Cisek występuje w drugiej grupie opolskiej okręgówki. Po rundzie jesiennej zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 13 punktów.

We wpisie zamieszczonym na Twitterze Victoria informuje o tym, że już prowadzi rozmowy z obrońcą, który obecnie przebywa w swoim kraju i występuje w klubie Kozakken Boys na trzecim szczeblu holenderskich rozgrywek.

W komentarzach pod „tłittem” część kibiców podchodzi sceptycznie do tej wiadomości. Klub z opolskiej okręgówki twierdzi jednak, że po ogłoszeniu bankructwa przez zawodnika, Victoria mogłaby mu pomóc.

Tak, stąd pojawił się pomysł na ściągnięcie i wzajemną pomoc. On nam wizerunkowo, my mu w życiu – czytamy na Twitterze.

Pomysł, laikowi niezorientowanemu do końca w realiach futbolu na niższych szczeblach polskich rozgrywek, może wydawać się niemożliwy do zrealizowania. Pamiętajmy jednak, że po opolskich boiskach w barwach IV-ligowego LZS-u Starowice biega już Fabio Paim, były gracz Sportingu Lizbona i Chelsea. Być może więc wiosną w barwach Victorii Cisek zobaczymy Roystona Drenthe.

Holender podczas swojej kariery był zawodnikiem m.in. Feyenoordu, Realu Madryt, Evertonu czy Reading.

***

Czytaj także:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.