fbpx

Zmarł 24-letni zawodnik GKS-u Pokrzywnica

Nie żyje Łukasz Olejnik, zawodnik występującego w klasie okręgowej grupa Ciechanów-Ostrołęka klubu GKS Pokrzywnica. O śmierci przyjaciela poinformował portal GF pan Daniel Sokołowski.

24-letni Łukasz Olejnik, napastnik GKS-u Pokrzywnica zasłabł 17 czerwca i mimo natychmiastowej reanimacji zmarł. Przyczyna zgonu nie jest jeszcze znana.

Pan Daniel, który poinformował o śmierci zawodnika portal GF, chce wesprzeć w każdy możliwy sposób rodzinę swojego zmarłego przyjaciela.

Postanowiłem zorganizować dla jego rodziny zrzutkę pieniędzy, aby wspomóc ich w tych trudnych chwilach – powiedział.

Łukasz Olejnik osierocił czteromiesięcznego synka, którego chrzest miał odbyć się w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia. Za pół roku był planowany ślub 24-latka.

Łukasz osierocił czteromiesięcznego synka, oraz zostawił swoją kobietę, z którą miał wielkie plany na przyszłość. W pierwszy dzień świąt miał odbyć się chrzest małego Oskara. Za pół roku mieli stanąć przed ołtarzem, a ja miałem im towarzyszyć stojąc u ich boku jako świadek tego pięknego wydarzenia – mówi załamany Daniel Sokołowski.

Odszedł mój przyjaciel, miał zaledwie 24 lata. Zmarł, robiąc to co kocha, czyli podczas gry w piłkę nożną – dodaje pan Daniel.

Łukasz Olejnik

Łukaszku, żadne słowa nie są w stanie opisać tego co teraz czuję. Byłeś dla mnie kimś więcej niż tylko przyjacielem, byłeś jak młodszy brat, na którego pomoc zawsze mogłem liczyć. Nie wiem gdzie jest sprawiedliwość tego świata i czemu Twoja droga skończyła się tak wcześnie, nigdy się z tym nie pogodzę. Byłeś moim największym wsparciem, idolem i prawdziwym przyjacielem. Obiecuję Ci, że zaopiekuję się Twoją rodziną i zrobię wszystko, żeby Twój syn zawsze wiedział jakim wspaniałym człowiekiem był jego tata i był z Ciebie dumny. Takiego uśmiechniętego Cię zapamiętam i takim na zawsze pozostaniesz w mojej głowie. Do zobaczenia po tamtej stronie braciszku, kocham Cię – taki chwytający za gardło wpis zamieścił na swoim Facebooku Daniel Sokołowski.

Obraz może zawierać: 2 osoby, w budynku

Łukasz Olejnik był najlepszym zawodnikiem GKS-u Pokrzywnica. W minionej rundzie strzelił 10 z 22 goli swego zespołu.

Poniżej zamieszczam link do zrzutki, która ma na celu finansowe wsparcie najbliższych zmarłego Łukasza Olejnika.

https://zrzutka.pl/u7y3sm

Wyrazy współczucia Rodzinie i Najbliższym Łukasza Olejnika.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.