fbpx

Plan przygotowań Pogoni Śmigiel do rundy wiosennej

Sztab trenerski Pogoni Śmigiel zaplanował wznowienie treningów na 4 stycznia. Jednak po ostatnich zapowiedziach rządu i kolejnych obostrzeniach termin ten może ulec zmianie – informuje „Kościańska Telewizja KLIN-TV”.

Pogoń Śmigiel z dorobkiem zaledwie 8. punktów rundę jesienną zakończyła na ostatnim miejscu w tabeli drugiej grupy V ligi wielkopolskiej. W siedemnastu spotkaniach zespół odniósł tylko jedno zwycięstwo nad Płomieniem Przyprostynia (1:0) w drugiej kolejce rozgrywek. Bilans bramkowy również, delikatnie mówiąc, nie zachwyca. Trzynaście strzelonych goli, najmniej z wszystkich zespołów w lidze oraz 42 bramki stracone.

Mamy świadomość, że o utrzymanie w V lidze będzie bardzo ciężko. Nie wiadomo tak naprawdę, które miejsce zapewni utrzymanie. Będziemy starali się poprawić naszą grę po fatalnej rundzie wiosennej i zdobyć jak najwięcej punktów. Nawet jeżeli nie będzie to wystarczające do utrzymania to na pewno zaprocentuje w przyszłości – mówi Marek Gierczak, prezes i kapitan Pogoni, cytowany przez KLIN-TV.

Zawodnicy Pogoni rozpoczną treningi indywidualne na początku stycznia. Zajęcia zespołowe będą możliwe dopiero po zniesieniu obostrzeń, które dotyczą sportu amatorskiego. Podczas zimowych przygotowań drużyna Pogoni rozegra siedem meczów sparingowych.

23/24.01 – Sokół Rakoniewice

30.01 – Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski

03.02 – KS 1920 Mosina

06/07.02 – Kłos Zaniemyśl

13/14.02 – Orkan Konarzewo

18.02 – Polonia Leszno

28.02 – Promień Krzywiń

Źródło: Kościańska Telewizja KLIN-TV

Foto: Facebook/Pogoń Smigiel

******

Czytaj także:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.