fbpx

Łukasz Piszczek zagra w polskiej trzeciej lidze

Łukasz Piszczek w rozmowie z portalem interia.pl zdradził, że otrzymał propozycje występów z klubów ekstraklasy, ale im odmówił. Po zakończeniu kontraktu w Borussii Dortmund będzie występował w polskiej trzeciej lidze.

Łukasz Piszczek ma ważny kontrakt z Borussią Dortmund do końca czerwca 2021 roku. Potem wraca do Polski i skupi się na pracy w LKS Goczałkowice-Zdrój, którego jest wychowankiem.

Były reprezentant Polski nie zamierza już występować na najwyższym poziomie. Podkreślił to w rozmowie z portalem interia.pl.

– Nie mówię, że teraz nie daję rady, ale podjąłem decyzję, że nie mam już zamiaru kopać piłki na najwyższym poziomie. Nie istnieją czynniki, które mogłoby zmienić moje zdanie. Takim czynnikiem nie byłby nawet trener – powiedział Piszczek.

Były reprezentant Polski ujawnił, że otrzymał kilka propozycji kontraktu z klubów ekstraklasy, ale nie jest nimi zainteresowany.

 – Kilka klubów z ekstraklasy się do mnie odezwało i sondowało, czy byłbym zainteresowany ich ofertami, ale konsekwentnie powtarzałem, że na tę chwilę mam w głowie plan na swoją przyszłość – dodał zawodnik BVB.

Po wygaśnięciu kontraktu z Borussią Piszczek wróci do Polski, gdzie skupi się na pracy w swoim ukochanym klubie LKS Goczałkowice. Były reprezentant Polski będzie asystentem trenera. Zamierza też występować w trzecioligowym zespole.

– Plan jest taki, że w czerwcu wrócę i pomogę drużynie w trzeciej lidze. Do tej pory podczas pobytu w Polsce mieszkaliśmy w Zabrzu, ale niedługo przeniesiemy się do Katowic. Stamtąd będę dojeżdżał – zdradził Piszczek.

– Raczej nie będę napastnikiem, bo w naszym systemie gry napastnik musi być skuteczny, ale ma niewiele kontaktów z piłką. Bardziej przydam się drużynie, jeśli ten kontakt z piłką będę miał. Może będzie to więc prawa obrona, może stoper, a może pomoc? Spróbuję gry na kilku pozycjach i zobaczymy, gdzie najbardziej będę potrzebny – podsumował Piszczek.

Źródło: interia.pl

******

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.