fbpx

Promień Krzywiń. „Zapraszamy zawodników, którzy chcą cieszyć piłką nożną w dobrze zorganizowanym klubie”

Promień Krzywiń przed rundą wiosenną za cel stawia sobie utrzymanie miejsca w górnej części tabeli drugiej grupy wielkopolskiej V ligi – informuje portal „Kościańska Telewizja KLIN-TV”.

Zespół Promienia Krzywiń po rundzie jesiennej zajmuje 7. miejsce w tabeli rozgrywek V ligi wielkopolskiej (grupa 2). Dorobek drużyny to 28 punktów zdobytych w 17 spotkaniach. Promień odniósł 8 zwycięstw, czterokrotnie zremisował i pięć razy schodził z boiska pokonany. Bilans bramkowy „wyszedł” na zero, 25 bramek po stronie zysków i strat.

– Cel jaki sobie postawiliśmy po rundzie jesiennej to utrzymanie obecnej kadry, wprowadzanie młodych zawodników do pierwszej drużyny oraz utrzymanie się w pierwszej części tabeli – powiedział prezes Promienia Przemysław Kaczor, cytowany przez „Kościańską Telewizję KLIN-TV”.

– Zapraszamy zawodników do naszego klubu, którzy chcą się rozwijać, cieszyć piłką nożną w dobrze zorganizowanym klubie – podkreślił prezes Kaczor.

Podczas zimowych przygotowań Promień rozegra kilka sparingów. Zawodnicy powrót do zajęć mają zaplanowany na 18 stycznia.

30.01 – Sokół Chwałkowo

05.02 – Wisła Borek Wlkp.

12.02 – Grom Czacz

19.02 – GTS Phytopharm Klęka

26.02 – Pogoń Śmigiel


Zachęcam do odwiedzania facebookowego profilu Promienia Krzywiń. Link TUTAJ

Źródło: Kościańska Telewizja KLIN-TV, własne

Foto: Promień Krzywiń

******

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.