fbpx

Huragan Bodzanów. „Nie ukrywamy, że zamierzamy utrzymać pozycję lidera”

Huragan Bodzanów zajmuje pierwsze miejsce w tabeli płockiej B-klasy. Na takiej pozycji zespół zamierza zakończyć rozgrywki sezonu 2020/2021.

Zawodnicy Huraganu rozegrali podczas rundy jesiennej osiem spotkań. W sześciu z nich odnieśli zwycięstwa, natomiast w pozostałych dwóch musieli uznać wyższość rywali. Zespółz Bodzanowa z dorobkiem 18 punktów zajmuje pozycję lidera rozgrywek płockiej B-klasy. Jak podkreśla Michał Zuchora, Huragan Bodzanów zamierza zakończyć ligę na pierwszym miejscu, a co za tym idzie, uzyskać awans do A-klasy.

Chcemy przygotować się dobrze do rundy rewanżowej, ponieważ na pewno czeka nas ciężka walka o awans. W rywalizacji liczą się cztery zespoły. Planujemy dwa, może trzy dość ciekawe transfery. Nie ukrywamy również, że chcemy pozostać na pierwszym miejscu – mówi Galaktycznemu Futbolowi Michał Zuchora.

Jeśli nic się nie zmieni, to zgodnie z planem zaczniemy przygotowania do rundy wiosennej 24 stycznia przełożonym meczem Noworocznym z Polonią Radzanowo. W okresie przygotowawczym mamy zaplanowanych dziesięć sparingów – dodaje.

Plan sparingów Huraganu Bodzanów

24.01 – 12:00 XXI Mecz Noworoczny – Polonia Radzanowo (A-klasa Płock)

7.02 – Pogoń Słupia ( klasa okręgowa Płock)

14.02 – GKS Góra (A-klasa Płock)

21.02 – Tajfun Brochów (A-klasa Warszawa IV)

28.02 – Wkra Radzanów (A-klasa Ciechanów-Ostrołęka)

07.03 – Fenix Boczki (B-klasa Skierniewice)

14.03- ULKS Ciółkowo (A-klasa Płock)

21.03 – Gladiator Słoszewo (B-klasa Ciechanów)

28.03 – Pogoń Słupia (klasa okręgowa Płock)

04.04 – Wilki Słupno (zespół nie uczestniczy w rozgrywkach ligowych)

******

Więcej informacji o przygotowaniach Huraganu Bodzanów już wkrótce.

******

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.