fbpx

Policja przekazała nowe wiadomości w sprawie śmierci 19-letniego zawodnika Unii Turza Śląska

Jak informowały media, podczas sylwestrowej imprezy w Jastrzębiu-Zdroju życie stracił 19-letni Szymon Kunina, zawodnik IV-ligowej Unii Turza Śląska. Nastolatek wypadł z okna mieszkania znajdującego się na piątym piętrze. Policja rzuca nowe światło na śmierć młodego piłkarza.

Ze wstępnych informacji wynikało, że Szymon wypadł z okna podczas sylwestrowej imprezy, która odbywała się w mieszkaniu na piątym piętrze w bloku przy ulicy Turystycznej w Jastrzębiu-Zdroju. Udział w niej brało sześć osób. Około 2 w nocy służby dostały wezwanie o tym, że ktoś wyskoczył z okna. Na miejscu pojawił się zespół pogotowia ratunkowego i policjanci. Przystąpiono do reanimacji 19-latka. Niestety, obrażenia były zbyt poważne i nie udało się uratować Szymona.

Policja bardzo poważnie bierze pod uwagę samobójstwo 19-latka.

Na teraz wszystko wskazuje, że doszło do samobójstwa podczas imprezy sylwestrowej w mieszkaniu na piątym piętrze. Chłopak był uczestnikiem imprezy, w której brało udział sześć osób, mniej więcej w tym samym wieku. W pewnym momencie 19-latek stał się agresywny, pewnie w wyniku wypitego alkoholu, więc jego współbiesiadnicy poprosili go, by udał się do pokoju, by wytrzeźwieć – wyjaśnia Bartosz Frątczak z jastrzębskiej policji, cytowany przez portal jastrzebiezdroj.naszemiasto.pl.

19-latek miał pójść spać. Gdy zamknęły się za nim drzwi w pokoju, pozostali uczestnicy imprezy usłyszeli hałas otwieranego okna. Szymon wyskoczył w piątego piętra.

Świadkowie będą jeszcze przesłuchani, czekamy także na wyniki sekcji zwłok, której przeprowadzenie zleciliśmy – wyjaśnia prokurator Arkadiusz Kwapiński, zastępca prokuratora rejonowego w Jastrzębiu-Zdroju.

Szymon Kunina w czwartoligowej (IV liga śląska II) Unii Turza Śląska jesienią zagrał w siedmiu meczach. Był wypożyczony z Akademii GKS-u Jastrzębie.

Źródło: własne, jastrzebiezdroj.naszemiasto.pl

Foto: Unia Turza Śląska

******

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.