Nowy kontrakt kapitana Warty Poznań

Bartosz Kieliba, kapitan Warty Poznań podpisał nową umowę z Wartą Poznań. 

Kontrakt 30-letniego obrońcy będzie obowiązywał teraz do końca czerwca 2023 roku.​

– To już kolejny, bodajże czwarty kontrakt, którym wiąże się z Wartą Poznań. Patrząc na drogę, którą pokonaliśmy, oraz to w jakim miejscu jesteśmy, to towarzyszące mi teraz uczucie może być tylko pozytywne. Dla mnie to spełnienie zawodowych marzeń – mówi Bartosz Kieliba w rozmowie z klubowymi mediami.

– Często ludzie po kilku latach mówią o zmęczeniu danym miejscem, potrzebie szukania nowych bodźców, zmian, nowych wyzwań, a ja w Warcie Poznań nic takiego nie czuję. Ale też uważam, że przez ostatnie lata Klub bardzo się zmienił i zmienia nadal. Dodatkowo my, zawodnicy ciągle stawiamy sobie nowe cele, podnosimy poprzeczkę, więc nie może być mowy o znudzeniu i zmęczeniu – dodaje kapitan Warty.

– Moje oczekiwania związane z nowym kontraktem są przede wszystkim takie, żeby nasze występy na najwyższym poziomie w Polsce trwały dłużej niż tylko jeden sezon. Wierzę w to, że uda się osiągnąć także ten cel. W Warcie Poznań czuję się bardzo dobrze i moje podejście do klubu to coś więcej niż tylko samo wypełnienie kontraktu – podkreśla Kieliba.

30-latek  jest jednym z zawodników o najdłuższym stażu w poznańskim zespole. Dotychczas rozegrał dla Warty 128 spotkań i zdobył w nich 7 bramek. W bieżących rozgrywkach Kieliba wystąpił w 14 spotkaniach (12 ligowych i dwóch pucharowych), w których grał od pierwszej do ostatniej minuty.

Źródło: Biuro Prasowe Warty Poznań

Fot. Piotr Leśniowski / Warta Poznań

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.