fbpx

Klasa okręgowa. Zespoły niepokonane na własnym boisku w obecnym sezonie

Przerwa w rozgrywkach Niższych Lig sprzyja różnego rodzaju zestawieniom, rankingom czy podsumowaniom. Dziś przedstawiam listę zespołów, które na własnym boisku nie doznały porażki w rozgrywkach klasy okręgowej.

W rozgrywkach klasy okręgowej w Polsce po rundzie jesiennej 112 drużyn pozostaje niepokonanych na własnym boisku.

Najwięcej zespołów bez porażki w domowych meczach rywalizuje w rozgrywkach Małopolskiego ZPN – 18, Wielkopolskiego ZPN – 15 oraz Mazowieckiego ZPN -13.

Kompletem zwycięstw na własnym obiekcie mogą pochwalić się 23 zespoły: Iskra Księginice, Unia Żabików, Grom Kąkolewnica, Brat Cukrownik Siennica Nadolna, Motor II Lublin, Widok Skierniewice, Wieczysta Kraków, Zalesianka Zalesie, Korona Krępna, Radunia II Stężyca, Żuławy Nowy Dwór Gdański, Sparta Sycewice, Orzeł Miedary, Klimontowianka Klimontów, Polonia Iłowo, Korona Stróżewo, Piast Kobylnica, Meblorz Swarzędz, Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski, Jarota II Witaszyce, Iskra Białogard, Pogoń Połczyn Zdrój oraz Tuchovia Tuchów (jeden mecz rozegrany na własnym boisku).

Najwięcej wygranych spośród drużyn z kompletem zwycięstw mają na koncie: Korona Krępna (10), Piast Kobylnica (9), Sparta Sycewice (9) oraz Widok Skierniewice (9).

Lista zespołów niepokonanych na własnym boisku w rozgrywkach klasy okręgowej. Runda jesienna sezonu 2020/2021

Dolnośląski ZPN

Jelenia Góra: Iskra Łagów (6-2)

Legnica: Iskra Księginice (7-0), Kaczawa Bieniowice (5-2)


Kujawsko-Pomorski ZPN

Grupa I: Unia Solec Kujawski (7-2), Sokół Radomin (6-3)

Grupa II: Łokietek Brześć Kujawski (8-1), Notecianka Pakość (7-1)


Lubelski ZPN

Biała Podlaska: Unia Żabików (6-0), Grom Kąkolewnica (5-0)

Chełm: Brat Cukrownik Siennica Nadolna (6-0), Hetman Żółkiewka (6-1), Ogniwo Wierzbica (4-2)

Lublin: Motor II Lublin (7-0), Janowianka Janów Lubelski (7-1)

Zamość: Omega Stary Zamość (6-3), Korona Łaszczów (5-2), Igros Krasnobród (5-4)


Lubuski ZPN

Gorzów Wielkopolski: Budowlani Murzynowo (7-1), Piast Karnin (6-2)

Zielona Góra: ŁKS Łęknica (8-1), Promień Żary (7-1), Pogoń Przyborów (7-1)


Łódzki ZPN

Piotrków Trybunalski: Gerlach Drzewica (5-3)

Skierniewice: Widok Skierniewice (9-0), Mazovia Rawa Mazowiecka (7-2), Pelikan II Łowicz (6-1)


Małopolski ZPN

Kraków I: Bolesław Bukowno (6-1), Spójnia Osiek-Zimnodół (3-4), Orzeł Iwanowice (3-4)

Kraków II: Wieczysta Kraków (7-0), Prądniczanka Kraków (6-1)

Kraków III: Wiślanka Grabie (7-1), Zjednoczeni Branice (5-2)

Nowy Sącz I: Dunajec Nowy Sącz (7-1)

Nowy Sącz II: Zalesianka Zalesie (7-0), LKS Szaflary (7-1), Jarmuta Szczawnica (5-2), Wiatr Ludźmierz (4-2)

Tarnów I: Naprzód Sobolów (6-2), Radłovia Radłów (5-2)

Tarnów II: Dunajec Zakliczyn (8-1), LKS Szynwałd (7-1), Tuchovia Tuchów (1-0)

Wadowice: Tempo Białka (6-1)


Mazowiecki ZPN

Ciechanów-Ostrołęka: Żbik Nasielsk (7-1), Narew 1962 Ostrołęka (7-1)

Płock: Stoczniowiec Płock (5-1), Mazur Gostynin (5-1), Orzeł Goleszyn (4-2)

Radom: Energia Kozienice (7-1), LKS Promna (5-3)

Siedlce: Orzeł Unin (5-4)

Warszawa I: Bug Wyszków (7-2), Wicher Kobyłka (6-2)

Warszawa II: LKS Chlebnia (10-1), Laura Chylice (7-1), Milan Milanówek (6-2)


Opolski ZPN

Grupa I: TOR Dobrzeń Wielki (9-1)

Grupa II: Korona Krępna (10-0), LZS Piotrówka (7-2)


Podkarpacki ZPN

Jarosław: Czuwaj Przemyśl (7-2), MKS Kańczuga (6-3)

Krosno: MKS Arłamów Ustrzyki Dolne (8-1)

Rzeszów: Stal Łańcut (3-1)

Stalowa Wola: Sokół Kamień (8-1), Stal Gorzyce (7-2), Siarka II Tarnobrzeg (7-2)


Podlaski ZPN

KS Grabówka (7-1), LZS Krynki (7-1)


Pomorski ZPN

Gdańsk II: Radunia II Stężyca (8-0), Żuławy Nowy Dwór Gdański (7-0), Borowiak Czersk (7-1)

Słupsk: Sparta Sycewice (9-0), Sokół Wyczechy (8-1), Kaszubia Studzienice (7-2)


Śląski ZPN

Grupa I: Orzeł Miedary (8-0), Piast II Gliwice (8-1)

Grupa II: Liswarta Krzepice (6-3), Unia Kalety (6-3)

Grupa III: Unia Racibórz (6-3)

Grupa IV: MK Górnik Katowice (8-1), Cyklon Rogoźnik (5-4)

Grupa V: Rekord II Bielsko-Biała (7-1), LKS Łąka (7-1), GTS Bojszowy (7-2)

Grupa VI: Beskid 09 Skoczów (8-1)


Świętokrzyski ZPN

Klimontowianka Klimontów (7-0)


Warmińsko-Mazurski ZPN

Grupa I: Rominta Gołdap (7-1), DKS Dobre Miasto (6-2), Orlęta Reszel (6-2)

Grupa II: Polonia Iłowo (8-0)


Wielkopolski ZPN

Grupa I: Korona Stróżewo (8-0), Kłos Budzyń (7-1), Polonia Jastrowie (5-3)

Grupa II: Piast Kobylnica (9-0), Meblorz Swarzędz (8-0), Lider Swarzędz (7-1)

Grupa III: Pelikan Niechanowo (8-1), Polanin Strzałkowo (5-3)

Grupa IV: Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. (6-0), Orkan Konarzewo (8-1), LZS Stare Oborzyska (7-1), Huragan Michorzewo (6-3)

Grupa V: Warta Śrem (8-1)

Grupa VI: Jarota II Witaszyce (8-0), Pelikan Grabów nad Prosną (7-1)


Zachodniopomorski ZPN

Grupa II: Dąb Dębno (6-1)

Grupa III: Iskra Białogard (8-0), Sława Sławno (6-2), Wybrzeże Biesiekierz (4-4)

Grupa IV: Pogoń Połczyn Zdrój (8-0), Calisa Kalisz Pomorski (4-4)

* W nawiasie liczbie zwycięstw i remisów

******

Czytaj też:



Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.